rss · Вівторок, 19.02.2019, 18:27

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

10.10.2011 01:30

Марк Дакаскос приїжджав до Києва на III Київський міжнародний кінофестиваль

Майстер бойових мистецтв, актор, відомий за фільмами «Братство вовка», «Американський самурай», «Місто ангелів», «Кікбоксер 5», приїжджав на ІІІ Київський міжнародний кінофестиваль. Він представляв глядачам і учасникам фільм «Тіні в раю». Марк Дакаскос розповів про те, як збирався стати ченцем, і чому навчить українців.

Цього року Київський кінофестиваль багато уваги приділяє соціальним проблемам і станом навколишнього середовища. Чи хвилюють вас ці теми?

Я не науковець, я батько. У мене троє маленьких дітей, їм п'ять, дев'ять і десять з половиною років. Ось чому, як і всі ми, я повинен турбуватися про навколишнє середовище. Те, як ми з вами ведемо себе сьогодні, завтра буде впливати на наших дітей. В Америці в середньому люди доживають до 70 років. Мені 47 років. Озираючись назад, можу сказати, що прожив їх добре. Моє життя - те, що я роблю. Це впливає і на моїх дітей, і на ваших - на всіх. На жаль, я не можу змусити свою дружину думати як я. Тим більше, не можу вплинути на кого-небудь іншого. Але я можу контролювати свій спосіб життя - це вже немало. Як відомо, діти беруть приклад з батьків. Тому я намагаюся вести здоровий спосіб життя, наприклад, більше ходити, менше їздити на машині, піклуватися про органічну корисну їжу, використовувати менше косметичних засобів для тіла. Сподіваюся, мої діти будуть робити як я. Тільки таким чином ми знизимо рівень забруднення навколишнього середовища і будемо використовувати менше природних ресурсів.

Чим у цьому випадку може бути корисно кіно?

У боротьбі за кращі умови життя роль кіно дуже важлива, тому що його люблять і дивляться люди у всьому світі. Я вважаю, на кінематографістах лежить велика відповідальність. Ми робимо хороші фільми, але, на жаль, часто подаємо глядачам не дуже хороший приклад. Що поробиш - ніхто не ідеальний. Все починається з однієї людини, потім поширюється в сім'ї, далі - серед колег на роботі, а незабаром змушує замислитися все суспільство і, сподіваюся, уряд тієї чи іншої країни. Ми живемо в єдиному світі, і те, що трапляється в Україні, впливає на Америку, і навпаки. Нам треба працювати спільно. Зокрема, акторам і режисерам - пропагувати головні цінності. В Україну я привіз фільм «Тіні в раю». Це історія про любов, перепоною якої стає війна, як завжди, безглузда.

Які соціальні проблеми підняті в цьому фільмі?

Війна і є найбільша соціальна проблема. Правильно говорили китайські філософи: якщо ти починаєш війну з однією людиною, наживеш ще п'ять ворогів. Тому що в цієї людини є мати, батько, брат, друг... Незважаючи на те, що мої батьки викладали кунг-фу і я вчився цьому бойовому мистецтву з дитинства, постійно бився, в 17 років зібрався стати ченцем і навіть переїхав до Німеччини. Згодом я змінив свої наміри, тому що, як ви знаєте, став актором, одружився і завів дітей. Тепер через свою професію живу дуже насиченим життям. Багато подорожую, часто літаю на літаках, тому про проблему вихлопних газів і шуму знаю не з чуток. Кожного разу, сідаючи в літак, думаю, що я і є проблема. А як було б чудово, якби я все-таки міг стати ченцем, але в той же час мати дітей, бути одруженим, залишаючись духовною людиною.

В Україну проблемним фільмам глядач віддає перевагу розважальним. Які смаки у глядача американського?

На жаль, ця проблема існує і у нас. Як і в Україні, потураючи смакам аудиторії, режисери воліють знімати фантастику, бойовики. Дійсно, нудно дивитися монотонні прісні настанови, набагато цікавіше, коли фільм насичений спецефектами, коли щось вибухає, хтось раптово вистрибує і так далі. Це те, що викликає у глядача емоції. Ось чому зараз американські кінодіячі все частіше використовують жанр екшен для того, щоб привернути увагу до соціальних проблем. І, знаєте, аудиторія прислухається. Тому я й кажу, що люди кіно, суспільство і уряд повинні вирішувати назрілі проблеми спільно. Ось у мене діти люблять грати в комп'ютерні ігри. Але в той же час вони обожнюють дивитися кіно, їм подобаються шоу, театральні вистави. Якщо те, що вони бачать, зачіпає їх за живе, змушує сміятися, плакати чи навіть лякатися - добре. Важливо тільки, щоб навіть в бойовиках ми розповідали їм хорошу історію. У цьому головна задача людей кіно.

Збираючись до Києва, що ви дізналися про українське кіно?

На жаль, я ніколи не бачив українських фільмів. Сподіваюся, що поки буду перебувати тут, встигну щось подивитися. Ще не знаю імен ваших режисерів і акторів, але сподіваюся їх взнати.

Що спонукало вас приїхати на КМКФ, якщо з нашим кіно ви не знайомі і в країні ніколи не були?

Саме тому й погодився - я ж нічого про вашу країну не знаю. У світі всі знають про красу українських жінок. Також ми чули про родючий український грунт, про те, що українці - дуже хороші землероби. Ще я знаю, що історія вашої країни була досить кривавою. Але, напевно, люди у вас дуже сильні, якщо вони все-таки пройшли через всі ці війни. І мені дуже цікаво познайомитися з ними ближче.

На шоу Ткаченко.ua: Марк Дакаскос

Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 1301 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
0
1 mr_smith • 01:55, 11.10.2011 • url
Mark Dacascos Video Remix
avatar
0
2 BACS • 21:39, 12.10.2011 • url
мені подобається він і як актор і як людина. норм чувак :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.203.28.212
Браузер:

Cайт живе: