rss · Вівторок, 29.09.2020, 09:29

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

09.12.2009 00:39

Мамо, не кури я задихаюся

За останні 25 років частка жінок-курців в українських містах збільшилася втричі. А в селах - майже в 17 разів. Лікарі переконують: жінки, які курять, мають на 50 відсотків більшу вірогідність передчасних пологів, аніж некурці. Соціальні брошури із рекомендаціями медиків поширять у медичних закладах України. Насамперед, у жіночих консультаціях та педіатричних кабінетах. Сподіваються: прочитавши їх, майбутні мами назавжди відмовляться від вживання тютюну. 

Раныше повыдомлялося, що куріння жінки під час вагітності негативно позначається на психіці дитини, коли дитина досягає дошкільного віку. 
Діти запеклих курців страждають гіперактивністю і розсіяним увагою. Спасибі вам, мами з сигаретами. 
До такого висновку прийшли вчені з Йоркського університету (Велика Британія). 
Дослідники вирішили виявити зв'язок між курінням вагітних жінок і проблемами з поведінкою і увагою у трирічних дітей. Під час роботи було опитано матерів 13 тисяч хлопчиків і дівчаток: учених цікавили економічний статус сімей, освіта батьків, їх етнічна приналежність і сімейний стан, наявність фінансових складнощів і шкідливі звички матерів (паління, вживання спиртного та наркотиків). Матерів також попросили розповісти про поведінковы проблеми дітей. 

Близько 10% опитаних зізналися в тому, що під час вагітності викурювали більше 10 сигарет в день. 12,5% палили менше 10 сигарет, а 12,4% намагалися кинути палити, виношуючи дитину. Діти завзятих курців (61,6% хлопчиків та 71,7% дівчаток) частіше за інших страждали гіперактивністю і розсіяною увагою. 

Цікаво, що материнське паління під час вагітності надавало різний вплив на дітей залежно від статі. Так, якщо у дівчаток спостерігалися тільки поведінкові проблеми, то у хлопчиків виникали ще і проблеми з концентрацією уваги. Рідше всіх подібні проблеми випробовували дівчатка, чиї матері намагалися відмовитися від шкідливої звички під час вагітності або ніколи не курили.

Категорія: Культура · Переглядів: 2458 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 Mr_HYDE • 14:05, 09.12.2009 • url Матеріал
Палити це дууууже модно, а модно це дорого! В даному випадку розплачуватись доведеться найдорожчим - здоров"ям власної дитини та своїм. >(
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.137.159
Браузер:

Cайт живе: