rss · Середа, 08.07.2020, 10:44

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

20.11.2012 16:46

Лурк поширює наркоту

Quote (Максим Прошкин)
Власти попытались закрыть Луркморье. Если нас лишить возможности смеяться надо всем, мы станем жутко серьезными,и это очень плохо для власти

Наші східні сусіди, черговий раз довели: Росія і свобода слова поняття в принципі несумісні. 11 листопада 2012 року основні провайдери в цій невеличкій азійській державці перекрили доступ на найвідоміший (школота-вкантактнікі ма-а-алчать!) ресурс рунету - Луркмор'є. Основна причина (читай привід) - пропаганда наркотиків, що вкотре доводить - "міфічні персонажі" (як влучно висловились на лурці у відношенні людей, що затверджують список заборонених ресурсів) таки не тільки персонажі, а ще й засоби контрацепції, бо з цілого розділу про "Вєщества" прочитали лише статтю про "страшну" Марію Іванівну. Звісно, будь я Повелителем у власній Персональній Імперії Зла Духовного Єднання Цирульників (робітничий клас палікмахтєрів оголошується унтерменшами і вирушає духовно єднатися в роботі по покращенню благоустрою континенту за південним полярним колом), то такий сайт я б теж прикрив, але шановні, Росія вже ж пройшла період тоталітаризму?!!

 Ну та ладно, залишимо це на совісті горе-пропагандистів та інших моралфагів - в "уютнєньком" дійсно процвітає нігілізм та вседозволеність. Дехто навіть (що значить навіть?! Та всі поголовно!) відчують певний баттхерт при прочитанні певних статей на лурці - в кожного є священна корова, яку треба годувати та старатися не завдавати їй болю. Але адекватна людина здатна посміятися над собою, на відміну від хворої на страшну хворобу сучасності - ФГМ (в різних степенях важкості). Винесення власного баттхерту на загальнодержавний рівень - цілком нормальна реакція поєднання ФГМ та влади.

 Досить радує те, що деякі (я не буду називати імен) блогери, з радістю прийняли звістку про закриття луркмор'я - не дивно, дивлячись на статті, що про цих конкретних блогерів написані - я б здивувався, якби вони пішли на захист "уютнєнького". В цілому ж рунет сприйняв заборону вороже та здивовано.

 Я дуже сподіваюсь, що в Україні до такого не дійде, хоча якщо згадати про те, які статті там написано про наших властьімущих... Ні, я навіть не хочу обговорювати жодних проявів цензури в інтернеті. Незважаюси на те, що частиною моєї роботи є цензурування доступу в мережу, Інтернет повинен бути вільним, і крапка!!!

P.S. Заборона в Росії легко обходиться за допомогою різноманітних проксєй та прямих рук. Новина про заборону Лурку спричинила ефект Стрейзанд.

P.P.S. За усіма термінами, як от баттхерт, ФГМ і п.х. Велкам ту Луркмор 

P.P.P.S.  Нездалий з мене Логофіл, та й не мій це профіль (мені дійсно соромно). Хто шарить краще, нехай розставить вірно розділові знаки. Орфографічні та граматичні помилки в більшості випадків виправдані.

P.P.P.P.S. Про перукарів, то я пожартував - нічого проти не маю...

Категорія: Курйози · Переглядів: 1184 · Додав: el_Chupacabra
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
2
1 mr_smith • 19:57, 20.11.2012 • url Матеріал
Он Сергій каже що скоро всім буде те все еквіпенісуально! :)
avatar
2
2 mr_smith • 20:22, 20.11.2012 • url Матеріал
Quote (1. mr_smith)
Нездалий з мене Логофіл, та й не мій це профіль (мені дійсно соромно). Хто шарить краще, нехай розставить вірно розділові знаки. Орфографічні та граматичні помилки в більшості випадків виправдані.
доволі пристойно написано older
avatar
3
3 dyak • 08:47, 21.11.2012 • url Матеріал
В Роосії збудована диктатура і тому там заборона на все що не укріпляє диктатуру. В Україні диктатура лише будується тому інтернет поки вільний від цензури
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.239.149.34
Браузер:

Cайт живе: