rss · П'ятниця, 14.12.2018, 20:15

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

24.04.2010 18:01

Люфтганза проставить пива інженеру Apple, який загубив прототип нового iPhone в барі.

Директор з маркетингу та зв'язків з клієнтами американського відділення "Люфтганзи" Нікола Ланге опублікував на "Твіттер" відкритий лист Пауеллу. "Якийсь час назад я дізнався з новин, що ви втратили в німецькому пивному барі в Каліфорнії якийсь особливий телефон, - йдеться в листі. - Ми всі знаємо, як це сумно - втрачати свої особисті речі, особливо якщо вони настільки унікальні. З великим інтересом "Люфтганза" відзначила вашу пристрасть до німецького пива та культури. Нам думається, найближчим часом ви могли б узяти відпустку, і в зв'язку з цим ми маємо честь запропонувати вам політ бізнес-класом у Мюнхен, де ви, в самому буквальному сенсі, зможете продовжити те, що почали". 

Пауеллу пропонують відзначитися в твіттер-блозі авіакомпанії, якщо він готовий прийняти пропозицію. Сам інженер-яблучник поки ніяк не відреагував, хоча дехто з його знайомих вже натякнув авіакомпанії, як з ним можна зв'язатися. 

Представник "Люфтганзи" Мартін Рікен підтвердив пресі, що пропозиція зроблена Пауеллу на повному серйозі, і запевнив, що авіакомпанія подбає про те, щоб інженер добре провів час.

Цілком ймовірно, справжньою причиною цього атракціону небаченої щедрості є зовсім не симпатія до любителя пива і яблук, а чисто діловий інтерес. "Люфтганза", яка з 2006 року не надавала широкосмуговий доступ до Мережі на трансатлантичних рейсах, планує знову дати своїм клієнтам таку можливість вже в червні. А значить, Пауелл при бажанні зможе оновлювати свій статус на "фейсбуці" прямо з літака - навіть безпосередньо з улюбленого яблофона. 

Варто відзначити, що в цій історії з айфоном-загубляшкою у виграші виявилися абсолютно всі. Вчасно пропіарився "Люфтганза" отримала свою частку згадок у пресі. Грей Пауелл отримав можливість задарма злітати в Європу. Фірма Apple волею-неволею підігріла інтерес до свого продукту. Невідомий щасливчик, підібравши iPhone, отримав п'ять тисяч доларів. А видання Gizmodo, яке опублікувало огляд "провтиканого" апарата, отримало декілька мільйонів переглядів: навіть з поправкою на оплату трафіку і витрати на купівлю прототипу це гарантує солідний прибуток з показу реклами (що, втім, не заважає власникам сайту скаржитися на "суцільні збитки") .

Нагадаємо, що 25-річний працівник Sun Danyong Китайської компанії Foxconn вчинив самогубство, після того, як примудрився втратити один з шістнадцяти прототипів Apple iPhone четвертого покоління... Самогубство він зробив у четвер 16 липня 2009року, після обшуку його квартири (повідомляється про затримання з фізичним насильством), після 3 ранку - він вистрибнув з вікна своєї квартири.

Категорія: Курйози · Переглядів: 1114 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 35.172.201.102
Браузер:

Cайт живе: