rss · Субота, 26.09.2020, 14:46

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

23.08.2011 01:41

Людина вже не керує світом — інфа 100%

Як повідомляє BBC, «електронні повелителі» за допомогою алгоритмів і секретних програмних кодів вже взяли на себе управління в багатьох сферах, де тепер працюють розумні веб-сервіси. Британські журналісти стурбовані тим, що ці веб-сервіси в стані визначати коло інтересів людини, у тому числі які книги і фільми він хотів би придбати, знаходити в Інтернеті його друзів і знайомих, а також відповіді на всі запитання.

Все це відбувається в результаті складних обчислень, і людина незабаром вже не зможе обходитися без комп'ютерних «мізків», що дозволяють швидко знаходити та обробляти інформацію. Створивши електронний світ, людина перестає бути в ньому господарем.

Стурбовані і професіонали. Так, Кевін Слевін, фахівець по алгоритмам, на липневій конференції TEDGlobal заявив: «Ми пишемо речі, які не можемо самостійно прочитати. Від нас вже вислизає сенс того, що відбувається в нами ж створеному світі».

Психологи Колумбійського університету стверджують, що люди втрачають властивий їм спосіб мислення, покладаючись на роботу пошукових систем. Людина все частіше запам'ятовує не саму інформацію, а місце, де можна її отримати.

Програмні алгоритми вже впливають на простір поза машин, змінюючи його під себе: з'являються все більш швидкісні канали приймання та передачі сигналів. Завдяки новій трансатлантичній мережі інформацією між Нью-Йорком і Лондоном можна буде обмінюватися всього за 60 мілісекунд.

При цьому не можна виключати можливість різних збоїв (і прикладів тому вже достатньо), а якщо програми стануть самодостатніми, усвідомлять себе і почнуть діяти без контролю з боку людини, можливі незворотні наслідки.

Категорія: Курйози · Переглядів: 1339 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 7
avatar
3
1 mr_smith • 01:54, 24.08.2011 • url Матеріал
Дещо про сучасний розвиток роботів, про який мало хто знає, та про перший в історії судовий процес - напад робота на людину:
avatar
3
2 avatar • 23:13, 24.08.2011 • url Матеріал
Прикольный пёсик . Я бы сказал просто кобёл:D

СМИ всегда умеют сделать из мухи слона.
Власть машин обязательно будет, но не везде и не навсегда.
И нетакие машины "берут карты в руки". Не мало ходит баек о том, что одна и таже тачка, попадая в аварию, уносила жизни своих посажиров. Не надо их слишком любить, полировать, доверять и идиализировать. Замечено, именно когда человек отдаёт власть, над собой, машине, доверяя ей, высок риск "коварного предательства".
avatar
4
3 mr_smith • 04:30, 25.08.2011 • url Матеріал
Quote (2. avatar)
СМИ всегда умеют сделать из мухи слона.
именно поэтому этот текст размещен в Курьезах, потому, что кроме британских ученых, о кторых знают все интернеты, оказывается есть еще и британские журналисты БиБиСи, которые тоже умеют предрекать, что машины зохавают мир! :D

А вот по поводу
Quote
При цьому не можна виключати можливість різних збоїв
вот в этом я не сомневаюсь, что при нынешнем тотальном внедрении електронных технологий, придет время когда любой сбой в передаче данных, например, будет выбивать из колеи целые города или страны или подрывать экономику стран.
Один только сбой в поисковой системе Яндекс 19.08.2011 года в 17:30, когда яндекс тотально упал на 4 часа вместе со всеми своими сервисами, вызвал волну негодования у пользователей которые не смоги попасть на свои странички вконтактиков и однокласников, а некоторые от досады даже наложили себе в руки. А самое интересное произошло позже, через несколько дней, когда в странах где особо популярен Яндекс, женщины массово начали становится на учет с беременностью. Следовательно ждем всплеска рождаемости через 9 месяцев, а это июнь 2012.
:)
avatar
3
4 avatar • 08:40, 25.08.2011 • url Матеріал
Quote (3. mr_smith)
ждем всплеска рождаемости через 9 месяцев, а это июнь 2012.

не бывает худа, без добра :D
avatar
3
5 dyak • 16:02, 25.08.2011 • url Матеріал
Хто стикався з податковою або пенсійним то він вже знає що в Україні машини вже керують. Фразув "що ми можемо компютер так видав" дуже часто можна чути від працівників цих органів.
avatar
2
6 BACS • 22:54, 25.08.2011 • url Матеріал
термінатори вже поруч! termik
в 2030 всі будемо з імплантантами ходити... vidma
avatar
2
7 avatar • 12:35, 26.08.2011 • url Матеріал
Quote (5. dyak)
"що ми можемо компютер так видав"

и приносят квитанции на оплату, по два раза B)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.105.97
Браузер:

Cайт живе: