rss · Четвер, 29.10.2020, 22:40

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

04.12.2009 23:59

Людина керує кібернетичним протезом силою думки

Тепер її можна використовувати для того, щоб вбити або покалічити сотні людей у майбутніх війнах роботів проти людей. Або (що набагато краще) для того, щоб дати інвалідам шанс жити так, ніби втрачена рука все ще на місці. Першим, хто цю можливість спробував, став П'єрпаоло Петручелло, що втратив руку по лікоть в автокатастрофі.

Кібернетичну руку розробили в Valdera Polo Sant'Anna School в Пізі і хірургічним шляхом приєднали до нервової системи Петручелло через електроди, вживлені в частину, що залишилася лівої руки. Після операції в римському University Campus Bio-Medico в листопаді 2008 року, Петручелло треба було всього кілька днів, щоб почати використовувати протез, що отримав назву LifeHand. 

Після випробувань, триватиме місяць, Петручелло міг брати предмети, стискати руку в кулак і робити відомий жест середнім пальцем. «Відгук руки на команди, що посилаються мозком, на 95 відсотків правильний», - розповів голова нейрологічні частини проекту Марія Паоло Россі.

Наступний крок, який займе, принаймні, кілька років, має привести до створення подібної LifeHand кібернетичної руки, яка стане реальною можливістю для багатьох інвалідів отримати повноцінне життя. Поки ЄС витратив на цей проект три мільйони доларів і п'ять років, і, якщо експерименти увінчуються успіхом, через кілька років механічні руки в стилі Люка Ськайвокера стануть реальністю.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1402 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
0
1 mr_smith • 00:05, 05.12.2009 • url Матеріал
прорив у науці і техніці йде семимильними кроками, аж страшно. Зробили прототип робота, який бігає як людина і ходить, тепер кібернетичну руку причепили, слідуючим кроком мабуть буде пришивання людської голови до ходячої залізяки :o .

Мені картинка сподобалася, прикольно зафотошопили, а ось оригінал:

avatar
1
2 Серж • 11:42, 07.12.2009 • url Матеріал
Думаю, що самим ближчим часом зберуть цю шелізяку до купки, засунуть їй розуму побільше і покаже вона всьому людству той самий середній палець...
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: