rss · Четвер, 18.10.2018, 14:45

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

21.07.2013 01:29

Людей з маленьким IQ навколо стає все більше?


Людей з маленьким IQ навколо стає все більше?

Чергове несподіване дослідження провела група вчених з декількох країн, метою якого було порівняння рівня IQ людей на сьогоднішній день у порівнянні з 19-м століттям, в так звану Вікторіанську епоху. Вікторіанський період прийнято датувати 1837-1901 роками, час царювання імператриці Вікторії. Саме ці роки були одним з проміжків часу, в перебігу якого відбувався стрімкий розвиток людей у ​​всіх сферах життєдіяльності.

У дослідженні брали участь ряд вчених з Швеції, Ірландії та Нідерландів. Перевірці піддалися рівень інтелектуальних здібностей і рівень освіченості сучасних людей. Результати були досить цікавими і несподіваними, але аж ніяк не самими позитивними. Виявляється, люди в часи Вікторіанської епохи були значно розумніші, вони перевершували людей що живуть в наші дні за винахідливості і навіть рівнем освіти.

Одним з факторів, на підставі якого було зроблено таку заяву, є швидкість реакції. За допомогою аналізу вчені припустили, що рівень IQ наших пращурів був вище, ніж зараз. Аналіз проводився спеціальною комп'ютерною програмою, яка досліджувала психофізіологічні дані сучасних людей і порівнювала їх з даними людей що живли в позаминулому столітті, взяті зі збережених архівів тих часів. Висновок однозначний - раніше люди були розумнішими.

У результаті була вирахувана швидкість реакції чоловіків і жінок двох епох. Підрахунки для сильної статі виявилися наступними: швидкість реакції чоловіка який жив у 19-му столітті становить 183 мілісекунди, у середньостатистичного представника сучасних чоловіків аналогічний показник дорівнює 253 мілісекунди. Швидкість реакції жіночого населення так само знизилася: у 21-му столітті показник для жінок становить 261 мілісекунду, проти 188 мілісекунд у представниць прекрасної половини людства 19-го століття.

Різниця в швидкості у чоловіків і жінок вийшла приблизно однаковою - 70 і 73 мілісекунди відповідно. На підставі математичного аналізу вчені вирахували, що рівень IQ людей знижувався з кожним роком приблизно на 1,23 одиниці. Якщо порахувати різницю між 1880 роком і сьогоднішнім днем, то людство стало дурнішим на 14 одиниць.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 817 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.196.26.1
Браузер:

Cайт живе: