rss · Неділя, 18.11.2018, 21:44

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

24.05.2011 16:33

Лідери G8 спробують посилити регулювання Інтернету

Лідери "групи восьми" (G8) на зустрічі у французькому Довілі, яка пройде 26-27 травня, вперше піднімуть важливе питання про регулювання Інтернету.

Тема посилення контролю та нагляду в Інтернеті - улюблений коник президента Франції Ніколя Саркозі, який вже заявив, що при всій важливості і цінності свободи в Інтернеті не можна допустити, щоб "зло поширювалося без перешкод і обмежень", і що свою роль тут як регулятора повинні зіграти держави, пише The New York Times (NYT).

Однак до посилення регулювання Інтернету вкрай прохолодно ставляться багато інтернет-компанії і правозахисники, тому про якісь реальні заходи говорити буде складно.

Як очікується, G8 закличе поліпшити захист дітей та недоторканності приватного життя в Інтернеті, а також посилити боротьбу з цифровим піратством, повідомляють джерела NYT, які ознайомилися з проектом комюніке "вісімки".

Разом з тим документ, швидше за все, буде містити зобов'язання G8 підтримувати відкритість Інтернету і сприяти його розвитку за рахунок приватних, а не державних зусиль.

Н. Саркозі в ході форуму "інтернет-вісімки" (E-G8) назвав бурхливий розвиток Всесвітньої павутини революцією, порівнявши його з такими важливими періодами світової історії, як епоха відкриттів і індустріальна революція.

"Інтернет - наймогутніший засіб для забезпечення свободи висловлювань. Не зупиняйте революцію, яку ви почали. У цієї революції немає прапорів і гасел, вона належить всім", - заявив президент Франції. Одним з позитивних наслідків повсюдного поширення Інтернету він назвав повстання в державах арабського світу.

Спроби Н. Саркозі зробити тему Інтернету такою ж традиційною для G8, як світова торгівля, валютна система, тероризм або кліматичні зміни, вітаються в тих галузях, які найбільше страждають від порушень авторського права. Звукозаписні компанії і кіностудії будуть раді введенню будь-яких обмежень, які допоможуть їм зберегти доходи.

Категорія: Світові новини · Переглядів: 991 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
2
1 el_Chupacabra • 17:07, 25.05.2011 • url
Козли, коротше...
avatar
2
2 mr_smith • 17:10, 25.05.2011 • url
Інтернет взагалі то не всюди є. особливо нашим (х)керманичам держави нема про що турбуватися, більшість жителів України інтернету не має.
avatar
2
3 dyak • 15:35, 26.05.2011 • url
Не подивився на екран і коментар вставив не туди. Вибачаюсь- не навчився друкувати в сліпу
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.163.20.57
Браузер:

Cайт живе: