rss · Понеділок, 18.02.2019, 17:38

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

19.07.2013 03:30

Кораблі прибульців прибули в Сонячну систему мільйони років тому


Кораблі прибульців прибули в Сонячну систему мільйони років тому

Космічні зонди, що досліджують Сонячну систему, давно вже були запущені високорозвиненими в технологічному відношенні цивілізаціями, стверджують шотландські вчені. До такого висновку вони прийшли, вирахувавши математичну ймовірність будівництва флоту апаратів автоматичного типу, здатних до здійснення міжзоряних подорожей.

«Ми не бачимо інопланетних кораблів, і це змушує нас сумніватися у можливості їх існування», - наводить слова математика Дункана Форгана з університету Единбурга, зарубіжне видання Independent. Співавтор дослідження при цьому пояснює, що математичний аналіз, за ​​допомогою якого була обчислена ймовірність появи таких апаратів біля Землі дає цілком однозначний результат: кораблі прибульців прибули ще мільйони років тому.

Автоматичні зонди, що належать інопланетянам, можливо, створюють собі подібних за допомогою міжзоряного пилу, переконані вчені. Технології подібного типу вже зараз розробляють земні інженери, проводячи експерименти з 3D-принтером. Міжзоряні перельоти таких апаратів не вимагають багато палива, за умови, що пролітаючи поблизу масивних об'єктів, вони використовують гравітаційні маневри як для прискорення, так і гальмування.

Такі маневри необхідні при дослідженні Сонячної системи, космічні апарати при цьому пролітають недалеко від планет-гігантів, а також планет земного типу. Але для досягнення високих швидкостей, при польоті до інших об'єктів або зірок, теоретично можна скористатися не тільки планетами, а й зірками, а також ядром галактики.

Шотландські математики представили пояснення і знаменитого парадоксу Фермі, припущений Енріко Фермі - засновником ядерної фізики, згідно з яким висока ймовірність існування розвинутих цивілізацій в нашій галактиці вступає в протиріччя з повною відсутністю ознак такого існування. Вчені Единбурга впевнені в величезній різниці технологічних рівнів розвитку землян і інопланетян. Вона, за словами експертів, велика настільки, що люди поки не в змозі помітити в Сонячній системі присутність яких-небудь сторонніх об'єктів.

Категорія: Курйози · Переглядів: 1062 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.206.175.155
Браузер:

Cайт живе: