rss · Неділя, 18.11.2018, 21:46

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

19.03.2012 21:07

Конкурс аматорів художнього читання


Конкурс аматорів художнього читання

«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі», -писала Ліна Костенко. Дійсно, поетичне слово наділене особливим магнетизмом і настроєм, особливо якщо читець промовляє не просто «для годиться», а віддає левову частку внутрішніх сил під час декламації. 16 березня у районному будинку культури відбувся конкурс аматорів художнього читання.

Змагання складалися із двох частин. Перша – читання віршів Вадима Крищенка - і друга, під назвою «Мій улюблений літературний герой». Тож під час другого етапу конкурсу сцена рясніла Червоними Шапочками, Пеппі Довгими Панчохами, була Проня Прокопівна, Наталка-Полтавка і навіть «декілька Сашків» із довженківської «Зачарованої Десни».

Серед членів журі були начальник відділу культури і туризму Білецька Галина Іванівна, завідувач сектору соціальної роботи райдержадміністрації Горкун Володимир Іванович, директор районної бібліотеки Шпаківська Неля Володимирівна, актор Житомирського академічного театру ляльок Ткачук Михайло, представники Житомирського коледжу культури і мистецтв (які блискуче продемонстрували свої декламаторські здібності) та інші.

Через різний віковий діапазон учасників розділили на дві категорії: старшу і молодшу (від 5 до 10 років). Оцінювання проводилося з огляду на виконавчу майстерність, сценічну культуру та оригінальність вирішення художнього твору.

Приз глядацьких симпатій отримали Рубан сергій і Тодоровська Вероніка – наймолодша учасниця конкурсу. Усі учасники одержали почесні дипломи та подарунки. Третє призове місце розділили між собою Охрімчук Аліна із молодшої групи та Дмитренко Людмила (село Івниця). Друге місце посіли Удот Ірина та Обущак Валерія, ну а перші призові місця зайняли Чуб Владислав та Іванченко Катерина (селище Червоне). «Дуже талановита дівчинка, яку ми часто бачимо на сцені ще і як виконавицю українських народних пісень», - зауважила голова журі Галина Іванівна Білецька, коли вручала нашій Катеринці нагороду.  Дійсно, мало хто не знає яскравого гурту «Веретенце», у якому співає переможниця.

Іванченко Катерина

на фото: Іванченко Катерина

Брала участь у конкурсі також Струтовська Юлія, яка виступала як представник Малих Мошківець. Гран-прі вибороли Ломачук Данило та Манзебур Іванна. Гарні враження залишив після себе конкурс, який перетворився на свято віршованого слова, здатного робити людей добрішими ,більш відкритими до прекрасного і вічного.

Категорія: Новини Андрушівщини · Переглядів: 1689 · Додав: kit
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
2
1 stem_ua_doktor • 23:09, 19.03.2012 • url
Quote
«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі», -писала Ліна Костенко.

До речі, у моєї улюбленої поетеси (ну, окрім Кота звісно) сьогодні День народження!

Владислава та Катерину вітаю з черговою звитягою! chervone
avatar
2
2 kit • 23:18, 19.03.2012 • url
Щоб не виникло непорозумінь - із якого саме села Чуб Владик я не запам"ятала, на жаль.
Так, вони справжні молодці - дуже гарно виступали!
А ще я уточню і доповню інформацію про гостей із коледжу культури і мистецтв - мене дуже вразили їхні виступи, особливо декламація вірша "Титарівна" ^_^ ^_^ ^_^ це був такий клас, якого я давно не чула. браво!
avatar
2
3 kit • 23:28, 19.03.2012 • url
А з Ліночкою щось ми тормознули. Я теж її дуже люблю, треба якось кинути матеріал. Післямова до дня народження великої поетеси буде))))
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.163.20.57
Браузер:

Cайт живе: