rss · П'ятниця, 14.08.2020, 23:26

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

27.05.2013 13:08

Концепція банкрутства фізичних осіб в Україні


Концепція банкрутства фізичних осіб в Україні

Під час круглого столу 24 травня експерти Світового банку представили концептуальну модель банкрутства фізичних осіб. Організатором заходу виступив Комітет АПУ з конкурсного права та ВГО "Саморегулівна організація фахівців конкурсного процесу" за підтримки Незалежної асоціації банків України (НАБУ).

Як зазначив головний радник проекту Світового банку з питань режимів банкрутства та захисту прав кредиторів Хосе Гаррідо, фінансова криза, що почалася в 2008 році, продемонстрував тісний зв'язок між фінансовим станом фізичних осіб та банків. Адже фінустанови опинилися в складній ситуації, коли велика кількість громадян не змогли виконувати свої кредитні зобов'язання.

Після цього стало очевидним, що необхідно вводити механізм банкрутства фізичних осіб. Над своєю концепцією, повідомив Гаррідо, Світовий банк працював протягом двох років. При цьому концепція не містить конкретних пропозицій щодо зміни законодавства. Зате в ній запропоновані різні можливості впровадження механізмів банкрутства фізосіб.

Таким чином, за словами експерта, законотворці в Україні зможуть вибрати ту модель, яка найбільш підійде до ситуації в державі. "Якщо побудована система буде ефективною, від цього виграють усі: і банки, і боржники, і держава", - переконаний Гаррідо.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1567 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.45.196
Браузер:

Cайт живе: