rss · Субота, 31.10.2020, 14:34

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

13.12.2010 14:49

Команда Чісори готова поступитися Володимиром Кличко

"У контракті є пункт, за яким Клички можуть вийти з нього, - сказав Уоррен в інтерв'ю кореспонденту газети The Daily Star. - Це був добровільний захист для Володимира, і це був найкращий бій, який ми могли б організувати Дереку. Не знаю, що робитимуть Кличко, але в даний час Дерек, протягом 30 днів, не зможе вийти на ринг. У Володимира є місяць на те, щоб обміркувати свої подальші дії.

Також промоутер пояснив свою позицію щодо ймовірного бою Володимира Кличка і Девіда Хея: "Зараз Хей кидає йому виклик, і щось цікаве може статися найближчим часом. Якщо Кличко вибере Хея, я зрозумію його рішення, оскільки на цьому бою можна заробити купу грошей. Але я дуже співчуваю Дереку. А ось якщо Кличко вибере в суперники не Хея, то це покаже те, що Дерек сильно налякав його ".

Промоутер Чісори повідомив, що в разі відмови битися з Дереком, Володимир повинен буде покрити витрати Чісори на підготовку до бою, що не відбувся. Проте не варто розраховувати на отримання повної суми гонорару. Уоррен також вважає, що якщо Кличко зустрінеться з Хеєм, то буде наполягати на проведенні бою не на Уемблі в Англії, а в Німеччині.

Сам Дерек Чісора в недавньому інтерв'ю заявив, що готовий отримати від Володимира Кличка грошову компенсацію, або ж зустрітися з Кличком-старшим.
Категорія: Спортивні новини · Переглядів: 1641 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 35.170.78.142
Браузер:

Cайт живе: