rss · Четвер, 01.10.2020, 23:27

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

22.04.2010 03:38

Кліщі прокинулися. Готуйся до атаки!

Вперше її поставили на «облік» у 2000-му році. За минуле десятиліття було зареєстровано 686 випадків захворювання людей на Лайм-бореліоз. Дана статистика щорічно перевищувала показники по країні в середньому в два рази. Поповниться вона в цьому році новими жертвами чи ні, багато в чому залежить від того, наскільки люди зможуть попередити небажаний «контакт» із комахою і правильно (вчасно!) Позбутися від нього.

Кліща не можна намагатися відірвати, потрібно видалити його вельми дбайливо пінцетом, повільно розгойдуючи з боку в бік. Або, змастивши паразита рослинним маслом, можна спиртом, почекати, коли він вийде сам «вдихнути» повітря. Після цього вимити руки з милом, щоб не занести інфекцію на слизові оболонки, а «об'єкт» спалити і помістити в дезинфікуючий засіб. 

Укус дрібного комахи і просто контакт з його шкірою для людини може бути чреватий дуже серйозними наслідками: він переносник (на всіх стадіях розвитку) гострого інфекційного захворювання, при якому уражаються всі органи і системи людського організму - серцево-судинна та нервова, опорно-руховий апарат.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1712 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.230.119.106
Браузер:

Cайт живе: