rss · П'ятниця, 16.11.2018, 17:07

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

24.01.2010 00:31

Кличко - Повєткін можуть зустрітися в липні

- Ми припинили всі переговори про бій з Кличком, тому що виразної відповіді від нього ми так і не отримали, - розповідає менеджер Повєткіна Володимир Хрюнов. - Однак ми все-таки сподіваємося на його свідомість і зобов'язання перед федерацією. Олександр має стати черговим претендентом на пояс IBF, Кличко ж зобов'язаний його захищати.

Нагадаємо, що Інтернаціональна боксерська федерація в наказовому порядку зобов'язала Володимира Кличка зустрітися з російським боксером. Однак українець як і раніше не поспішає виходити проти Повєткіна, навіть незважаючи на те, що може примусово позбутися пояса. У березні Володимир проведе поєдинок проти американця Едді Чемберса в рамках захисту титулу WBO, таким чином, він має право відкласти бій з Повєткіним ще на 3 місяці. Але, згідно з регламентом IBF, вже в липні йому все ж таки доведеться захищати свій титул в бою проти Олександра.

- Якщо чемпіон світу в іншій категорії побажав захищати свій титул, ми не можемо йому в цьому перешкодити, - розповів Life Sports представник IBF. - Але вже через три місяці він зобов'язаний проводити поєдинок в рамках нашої конфедерації. Інакше він може примусово позбутися свого пояса.

Категорія: Спортивні новини · Переглядів: 1210 · Додав: Mr_HYDE
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 22:10, 25.01.2010 • url
Може тобі, Алєксандр Павєткін, потренуватись треба ще? Потім подякуєш що стільки часу ще не пробитий ходиш :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.159.44.54
Браузер:

Cайт живе: