rss · Неділя, 18.11.2018, 23:55

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

03.07.2011 02:37

Кличко переміг Хея і отримав ще один титул

Перший раунд підтвердив нам, що в рингу зійшлися два рівнозначних суперника. Боксери почали з розвідки - Кличко вицілював своїм забійним джебом, а Хей пурхав по рингу і маневрував. У середині раунду він пішов в атаку, але спіткнувся і впав (суддя вірно не став відраховувати нокдаун). Тим часом, українець кілька разів дістав джебом Хея, однак на того це поки не справило жодного враження. У кінцівці раунду Хей пішов вперед і спробував наскочити з ударом, але марно.

У другому раунді боксери розкрилися і почали діяти більш активно. Як результат - стали частіше потрапляти. У Хея пішли непогані комбінації, проте підібратися до українця для нанесення Лаккі-Панча, цього виявилося недостатньо. Кличко ж перевіряв джебом лівою, але в другій половині раунду підключив праву і двічі завдав дуже хороші удари. Весь інший час британець технічно ухилявся, змусивши пригадати Роя Джонса і Мохаммеда Алі в його бою з Форманом, але більше схоже було на піжонську браваду.

Третій раунд Хей розпочав дуже агресивно і почав активно запускати свої двійки з наскоком, які, схоже, і є його головна заготівля до цього бою. Кілька разів він відчутно дістав українця, але й той виявився не промах і на кінець раунду провів розумну трійку, але британець на ногах встояв, та ще й почав корчити пики. Кличко пішов в атаку і в напівклінчі завалив Хея на ринг. Той вважав за краще не вставати до гонгу.

Щоб не дати Хею розвинути ініціативу, Кличко провів кілька точних правих прямих, які заспокоїли суперника і той узяв паузу, для того, щоб накинутися на Кличка вже після гонгу, але арбітр не став знімати з чемпіона WBА очко.

Весь п'ятий раунд Кличко вицілював лівим джебом голову Хея, але той у стилі вивертався, а успіх українцю приніс удар правою, який став поки кращим ударом Кличко-молодшого в цьому бою. Між тим, українець до п'ятого раунду навчився грамотно протистояти наскокам Хея. Для цього виявилося потрібно просто відходити на крок назад і Хей буде пролітати мимо і ковзатися на слизькому рингу.

У шостому раунді боксери взяли перепочинок, перетворивши бій у шахову партію. Боксери почали чекати помилки один одного, маневруючи по рингу. Тим часом, у Кличка під лівим оком утворилося невелике розсічення, однак на настрій українця це не вплинуло.

У сьомому раунді Кличко був покараний за те, що в черговий раз перекинув Хея корпусом. Рефері повівся суворо і зняв з українця очко (за це в перерві був облаяний тренером Кличка Еммануелем Стюардом).

Восьмий раунд пройшов за тим же сценарієм, хіба що, рефері вже не повірив в чергове падіння Хея. А так ми знову бачили, як Кличко шукає джебом точки дотику, а британець відпочиває дві перші хвилини, щоб потім вибухнути. Бій, на жаль, поки проходить не так, як розраховував українець. Звичайно, він більше влучав і напевно лідирував на суддівських записках, але Кличко не домінує в цьому бою.

У дев'ятому раунді Кличко прислухався до критики і показав, хто в домі господар - точні попадання лівими джебами, а також правим прямим явно вивели англійця з душевної рівноваги.

У десятому Хей охляв і Кличко заволодів ініціативою, почавши діяти більш агресивно. В кінці раунду українець завдав найсильніший удар правою, розвіявши мрії Хея про перемогу за очками.

В одинадцятому раунді чергове падіння Хея було покарано нокдауном. Вся справа в тому, що Кличко встиг трохи зачепити суперника рукавичкою. Догрався Хей.

У заключному раунді Хей ризикнув і пішов в затяжну атаку, але безрезультатно - Кличко її відбив і сам пішов вперед. Розпочався бокс на зустрічних курсах з розмінними і брудними прийомами з боку Хея, але все марно.

Бій обидва боксери закінчили на ногах і обоє підняли руки на знак перемоги, однак перемога Кличка очевидна. Рахунок суддівських записок - 117-109 - Берд, 118-108 - Перник, 116-110 - Хрістодулу, всі судді віддали голоси за перемогу Кличка.

Проте Хей не відповів у ринзі за численні образи на адресу братів Кличків, показавши дуже хороший бокс. Але, справедливості заради, варто відзначити, що шансів на Лаккі панч українець йому не надав.

Отже, брати Клички нарешті виконали свою мрію, зібравши всі чотири головних світових боксерських титулу. Тепер у родині є титули WBC, IBF, WBO і новий пояс - WBA, який передав українцям Девід Хей.Категорія: Спортивні новини · Переглядів: 1512 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 mr_smith • 02:53, 03.07.2011 • url
Перемога!!! Кличко boks - Хей black_eye
Вітаю!!!! pivo yahoo
avatar
1
2 BACS • 03:58, 03.07.2011 • url
П Е Р Е М О Г А ! ! ! ! ВІТАЮ!!!! ВСІХ!!!
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.159.44.54
Браузер:

Cайт живе: