rss · Вівторок, 20.11.2018, 01:08

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

28.06.2011 01:03

Кличко - Хей, заключна прес-конференція

Чемпіон світу IBF/WBO/IBO в суперважкій вазі Володимир Кличко (55-3, 49КО) і чемпіон WBA Девід Хей (25-1, 23КО) взяли участь у заключній прес-конференції в Гамбурзі, де в майбутню суботу, 2 липня , їм доведеться зустрітися на Imtech Arena. Хей прибув на прес-конференцію із запізненням у півгодини і знову відмовився потиснути руку Кличко. «Буде весело дивитися, як у цього робота трапиться збій у програмі, і це відбудеться дуже швидко, - заявив Девід Хей. - Я у відмінній формі, швидкість неймовірна, сила удару зі мною, я в потрібний час і в потрібному місці. Я дуже радий, що поєдинок відбудеться саме зараз, а не пару років назад, тому що я став набагато кращим, як боксер. Не можу дочекатися, коли вийду в ринг і зроблю те, що повинен зробити».

«Я з повагою ставлюся до Девіда Хея як до боксера, але не як до людини, - заявив у свою чергу Володимир Кличко. - Я нокаутую його в в ринзі. Тоді він стане краще, як людина, і це навчить його гарним манерам».

За традицією після прес-конференції противники заходилися позувати для фотографів і влаштували поєдинок поглядів, під час якого продовжили обмінюватися висловлюваннями на адресу один одного. Через деякий час представникам обох команд довелося втрутитися і розняти їх, коли ситуація загострилася до краю.

Категорія: Спортивні новини · Переглядів: 1646 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 mr_smith • 16:33, 28.06.2011 • url
Приходить Хей додому весь побитий в синцях і подряпинах.
жінка:
- Що трапилося?
- Бій з Кличком, ще один чемпіонський ремінь!
жінка:
- У тебе?
- Та ні, у нього.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.147.142.16
Браузер:

Cайт живе: