rss · П'ятниця, 30.10.2020, 08:34

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

02.05.2010 20:29

Кількість атак на PDF перевищила всі мислимі межі.

Популярність у кіберзлочинців вразливостей у файловому форматі PDF придбала катастрофічний відтінок, стверджують багато фахівців з питань безпеки. Діаграма зростання числа вразливостей в продуктах Adobe, більшість критичних "дірок" припадає на PDF. 


Так, за даними аналітиків McAfee, якщо в 2007 і 2008 роках лише 2% шкідливого ПЗ було націлене на "дірки" в PDF, то в минулому році цей показник виріс до 17%, а в першому кварталі нинішнього піднявся аж до 28%.

Причина проста: зловмисникам стало складніше знаходити нові уразливості в операційних системах і браузерах, тому вони перекинулися на PDF і супутні продукти Adobe Systems, які є буквально в кожному комп'ютері і мають у своєму розпорядженні потрібної хакерам крос-платформенність і крос-браузерність. Не менш важливий і соціальний фактор: користувачі свято вірять у безпеку PDF-файлів, вважаючи, що самими "дірявими" є документи Microsoft Office. 

Стурбованість фахівців McAfee поділяють експерти з Microsoft, що заявили про те, що в другій половині 2009 року більше 46% експлойтів для браузерів були націлені на дірки в Acrobat Reader, безкоштовному додатку для читання PDF. 

Б'ють на сполох і в Symantec: якщо в 2008 році тільки 11% веб-атак мали на меті саме PDF-уразливості, то в 2009-му цей показник виріс до 49%.

А ось в Adobe відмахуються: мовляв, більшість нападів пов'язано з тим, що користувачі вчасно не оновили ПЗ. Для цього в корпорації навіть запустили сервіс, який автоматично і без жодних запитів завантажує вам свіжі релізи.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1244 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.201.9.19
Браузер:

Cайт живе: