rss · Четвер, 18.10.2018, 19:06

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

13.12.2013 14:18

Київський евромайдан - нові відносини між людьми


Київський евромайдан - нові відносини між людьми

Я був на евромайдані уже 5 раз, із них один раз вночі, і хотілось би поділитись враженнями.

По-перше хотілось би відмітити, що майдан різний. Зранку це переважно люди старшого віку і на сцені відповідно артисти аматори, до цих людей інколи виходять політики, я бачив Томенко та Кириленко. Після обіду майдан наповнюють більш молоді люди, на сцені молодіють і артисти аматори, може з’явитись "трійця" (Яценюк, Тягнибок, Кличко). Періодично формуються колони для пікетування адмінбудівель. Вечір обов’язково "трійця", епіскопи(я заслухався проповіддю кардинала греко-католицької церкви з Парижу), видатні діячі культури (чув Аду Роговцеву). Проміжки заповнюють професійні гурти «Океан ельзи», «Тартак», «Друга ріка», «Тік» і т д.. Ніч молоді артисти аматори і ведуча Руслана. Руслану називають українською Жанною Д’арк, вона всю ніч на сцені, її виступи завжди йдуть на ура. Недільний майдан це дуже багато людей біля і на сцені, дуже багато відомих людей . Співають лише відомі співаки та гурти. Не розумію, як можна порахувати людей на майдані адже це постійний рух людей частина людей йдуть з майдану, а частина іде на майдан. Найменше людей зранку, найбільше ввечері.

Окремо живе майдан з палаток (за сценою) там є палатки чисто технічні, де люди можуть відпочити, чисто агітаційні де партії, або об’єднання (козаків і т д) агітують за себе і палатки роздачі продуктів, особливим попитом користується їжа від Мальтійского ордена, там черга. Багато діжок з багаттям, де можуть погрітись всі бажаючі. Постійно носять бутерброди і запрошують скуштувати. Люди явно не голодні перебирають... 

На майдані вражають відносини між людьми, тут кожну людину сприймають як друга. Люди легко контактують між собою. Легко організуються круг чи хвиля для танців. Танцюють і скачуть під час виступу артистів і молоді і дорослі це і весело і тепло. На майдані представлені всі слої суспільства від студентів до пенсіонерів, від бідних до багатих. Часто можна побачити ціли родини. Тут немає конфліктів поколінь. Молоді кожну годину співають гімн і «Отче наш», старі танцюють і стрибають не гірше молодих. Нема міжцерковних конфліктів, щогодини на сцену виходять представники всіх християнських церков (баптисти, евангелісти, грекокатолики, православні) і співають гімн і молитву.

На майдані групи медиків постійно роблять рейди і допомагають всім хто це потребує. Саме тут люди радіють, коли можуть чимось допомогти іншим. Тут люди розважаються без алкоголю і наркотиків. Українська символіка самий ходовий товар, частину роздають безплатно, а дехто продає стрічку по 10 грн (на підході до майдану) і теж беруть. Не великий холодок відчувається лише, коли ти вступаєш в контакт з людьми біля палаток, і вони не розуміють звідки і навіщо ти такий хороший взявся, але коли тобі щось потрібно тобі це дадуть з радістю. Веселіше коли на майдані ти не один, а з групою, щоб групи не розпались на прапорі є напис звідки люди.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1594 · Додав: dyak
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 BACS • 00:17, 22.12.2013 • url
цікаво. а деякі ЗМІ пишуть, що там всі злі ходють... наркомани і прастітутки... назганяли їх для толпи... вір після того їм... :)
avatar
2
2 dyak • 10:46, 23.12.2013 • url
Сходи сам подивись. Був вчора наркоманів, пяних і т д... не бачив. Люди в відносинах один до одного дуже привітні. Відносно до влади агресивність збільшуїться. Наприклад Руслана не сприйняла , що агресивні студенти напали на мирний беркут по версії генпрокурора. Дуже агресивнио виступав представник групи 1 грудня Скуратовський його розізлила брехня на круглому столі у Кравчука. Порошенко охаректеризував відношення людей до влади словом "достали".
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.224.89.34
Браузер:

Cайт живе: