rss · Субота, 15.12.2018, 22:29

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

15.04.2012 12:22

Христос Воскрес! Сьогодні свято Світлого Христового Воскресіння

До півночі 15 квітня у всіх православних храмах починається урочиста служба на честь Великодня - свята Воскресіння Христового. Для християнства віра в воскресіння Ісуса Христа є однією з основних доктрин. Основоположна для віруючих подія найбільш докладно описана в Новому Завіті.

Тексти Євангелія свідчать, що похований в опечатаній печері, що охороняється, Ісус воскрес із мертвих на третій день після страти на дерев'яному хресті. Варта, виставлена ​​синедріоном, не помітила, як воскреслий вийшов з Гробу, не потривоживши величезного каменю, який закриває вхід. Після цього воїнам з'явився Ангел Господній, який відсунув камінь, і налякав їх, змусивши втікати. Вранці, після закінчення суботнього спокою Марія Магдалина, Марія Якова, Івана, Саломія і інші жінки, яких згодом назвуть мироносицями, вирушили до Гробу, щоб помазати тіло миром, що вони не встигли зробити при похованні.

Побачивши в ранкових сутінках, що камінь відчинено, стривожена Марія побігла за порадою до учнів Христа Петра і Іоанна. В цей же час мироносиці тільки прийшли до печери і побачили Ангела, який охороняв вхід в порожню вже печеру.

«Не бійтеся, бо знаю, що ви шукаєте Ісуса розп'ятого. Нема Його тут, Він воскрес, як сказав ще будучи з вами. Підійдіть, подивіться місце, де лежав Господь. А потім підіть швидше і скажіть Його учням, що Він воскрес із мертвих », - повідомив жінкам благу звістку Ангел.

Жінки увійшли в печеру, але не побачили там тіла Христа. Праворуч від місця, де повинен був лежати покійний вони побачили Ангела в білому одязі, який сказав їм: «Не лякайтесь, Ісуса шукаєте Назарянина розп'ятого. Він воскрес. Його немає тут. Ось місце, де Він лежав. Але йдіть, скажіть учням Його і Петру (який своїм зреченням відпав від числа учнів), що Він зустріне вас в Галілеї, там ви Його побачите, як Він сказав вам».

Таким чином саме мироносиці стали першими свідками чуда воскресіння, про який потім стало відомо всьому світу.

Категорія: Культура · Переглядів: 1435 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 3.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.234.228.78
Браузер:

Cайт живе: