rss · Четвер, 18.10.2018, 15:44

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

23.06.2013 18:44

«Холостяк» Андрій Іскорнев та Ірина Скорикова розповіли про свої стосунки після шоу


«Холостяк» Андрій Іскорнев та Ірина Скорикова розповіли про свої стосунки після шоу

Найпопулярніший «Холостяк» України Андрій Іскорнев розповів, що під час шоу він абсолютно не «зазвезділся» в оточенні прекрасної статі, передає ТСН.

«Я не з вулиці прийшов на проект. Так, «Холостяк» дав мені якусь популярність, впізнаваність. Але масова увагу дівчат мене навіть трішечки закріпостила. Знаєте, я настільки щасливий своїм вибором, що мені навіть не приходить в голову користуватися цим», - каже герой шоу.

Зараз, за ​​словами Андрія, вони з Ірою, яка в шоу не дійшла до фіналу, живуть простим життям: закохані ходять в кіно, ресторани. Скоро планують поїхати на Одеський кінофестиваль. Пара розповіла, що поки вирішила не вмішувати сина Іри в їхні стосунки.

«Так, вирішили почекати, особливо поки до нас прикута загальна пильна увага. Андрій регулярно ним цікавиться, зворушливо проявляє про нього турботу», - говорить дівчина. Також Андрій розповів, що собака, яку вони виховують разом, відчуває себе відмінно.

«Днями возив її на виставку - всеросійський чемпіонат собаківництва. Барбі посіла перше місце. У неї помічників більше ніж у мене. Вона живе зі мною за містом, очікує, як і я, найближчим часом приїзду Іри. І спеціальна людина доглядає за нею, і дресирувальник приїжджає. І домробітниця допомагає мені з нею».

Крім цього Іскорнев розповів про свій ідеал дружини. «Я б хотів, щоб вона була і господарочка і кар'єристка. Сучасна жінка - це не просто дружина, берегиня домашнього вогнища, а повноцінний партнер по життю. І вона може не просто поділитися з тобою секретами домоведення і вирощування троянд, а вона в курсі якихось справ, у неї є своя кар'єра, свої інтереси і вона себе може захопити. Це незалежний тип жінок, які цікаві самі собі, і як наслідок, цікаві чоловікам поруч з ними», - розповів Андрій.

Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 1879 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.196.26.1
Браузер:

Cайт живе: