rss · Понеділок, 21.08.2017, 15:04

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

18:44

«Холостяк» Андрій Іскорнев та Ірина Скорикова розповіли про свої стосунки після шоу

Найпопулярніший «Холостяк» України Андрій Іскорнев розповів, що під час шоу він абсолютно не «зазвезділся» в оточенні прекрасної статі, передає ТСН.

«Я не з вулиці прийшов на проект. Так, «Холостяк» дав мені якусь популярність, впізнаваність. Але масова увагу дівчат мене навіть трішечки закріпостила. Знаєте, я настільки щасливий своїм вибором, що мені навіть не приходить в голову користуватися цим», - каже герой шоу.

Зараз, за ​​словами Андрія, вони з Ірою, яка в шоу не дійшла до фіналу, живуть простим життям: закохані ходять в кіно, ресторани. Скоро планують поїхати на Одеський кінофестиваль. Пара розповіла, що поки вирішила не вмішувати сина Іри в їхні стосунки.

«Так, вирішили почекати, особливо поки до нас прикута загальна пильна увага. Андрій регулярно ним цікавиться, зворушливо проявляє про нього турботу», - говорить дівчина. Також Андрій розповів, що собака, яку вони виховують разом, відчуває себе відмінно.

«Днями возив її на виставку - всеросійський чемпіонат собаківництва. Барбі посіла перше місце. У неї помічників більше ніж у мене. Вона живе зі мною за містом, очікує, як і я, найближчим часом приїзду Іри. І спеціальна людина доглядає за нею, і дресирувальник приїжджає. І домробітниця допомагає мені з нею».

Крім цього Іскорнев розповів про свій ідеал дружини. «Я б хотів, щоб вона була і господарочка і кар'єристка. Сучасна жінка - це не просто дружина, берегиня домашнього вогнища, а повноцінний партнер по життю. І вона може не просто поділитися з тобою секретами домоведення і вирощування троянд, а вона в курсі якихось справ, у неї є своя кар'єра, свої інтереси і вона себе може захопити. Це незалежний тип жінок, які цікаві самі собі, і як наслідок, цікаві чоловікам поруч з ними», - розповів Андрій.

Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 1722 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1Популярні новини:
Всього коментарів: 0

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.159.71.232
Браузер:

Cайт живе: