rss · Субота, 24.10.2020, 20:58

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

26.05.2013 14:11

Холостяк Андрій Іскорнєв одружиться зі своєю обраницею


Холостяк Андрій Іскорнєв одружиться зі своєю обраницею

"Холостяк" Андрій Іскорнев зробив свій вибір на користь Анни Козир, а Яна Станішевська залишилася ні з чим. Тепер, всіх хвилює питання, до чого приведуть відносини Ані та Андрія і чи закінчаться вони одруженням, адже всі попередні стосунки "холостяків", Максима Чмерковського і Френсіса Метью Романова, не приносили очікуваного результату.

Нагадаємо, що Максим Чмерковський та Олександра Шульгіна розлучилися відразу після проекту, а Френсіс Метью з Оленою Рясновою так і не змогли зберегти свої почуття. Максим з Сашею розлучилися через те, що він розчарувався у своїй обраниці і більше ніколи не буде брати участь у проектах такого характеру. Саша Шульгіна виявилася не тією людиною, з якою Максим хотів би пов'язати своє життя і між ними ніколи не було щирості. Пара змогла протриматися разом до того моменту, поки Саша не переїхала до Максима і спільне життя виявилася їм не по плечу.

Френсіс з Оленою ж, спочатку, здавалися ідеальною парою, але виною їх розставання стало життя після проекту. Причиною розриву стало те, що відносини дуже стрімко розвивалися і Френсіс переїхав до України, щоб жити з Оленою. Але те, що пара дуже багато часу проводила в ізоляції, так як їм не можна було з'являтися на публіці разом до закінчення проекту, звело всю любов нанівець і пара вже мала більше дружні, ніж ніжні відносини. Любов була, але обставини не дали їй подальшого розвитку.

Чи буде так з Анею та Андрієм - ніхто не знає, але факти свідчать про те, що все-таки ні. Нещодавно, Андрій виклав на своїй сторінці у Фейсбуці фотографії Ані, а у своїх інтерв'ю він повідомляє, що весілля відбудеться через рік, але ім'я нареченої тримає в таємниці. Можливо, ніжна і цнотлива Ганна Козир настільки сильно запала Андрію в душу, що він не буде більше холостяком і їх чекає щасливе спільне життя. Хочеться вірити в любов, навіть якщо вона трапилася під прицілами телекамер.

Хотілося б вірити, що у Ані з Андрієм все вийде, але, на громадську думку, Яна, пішовши з проекту, все одно залишилася суперницею Ані в житті. Адже невідомо, чи не передумав Андрій і чи не залишився з Яною? Такі здогадки провокує сама поведінка Андрія на фінальній церемонії. Здається, що Аню він сприймає як належне, а до Яни палає почуттями, але проте, відпускає її. Тим більше, Андрій сам зізнався, що у нього є почуття до Яни. Ніхто не дає гарантії, що холостяк не втік після проекту від Ані. Може бути, Яна тепер є нареченою Іскорнева і тією дівчиною, про весілля з якою говорить Андрій.

Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 2248 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: