rss · Вівторок, 21.05.2019, 16:37

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

09.03.2012 14:10

«Холостяк-2» принц вигнав з шоу перших дівчат


«Холостяк-2» принц вигнав з шоу перших дівчат

8 березня головний холостяк країни - 33-річний принц Френсіс Олександр Метью Романов з Великобританії - почав свій персональний кастинг наречених в рамках реаліті-шоу "Холостяк-2" на СТБ. На першому ж ефірі він звернув особливу увагу на дівчину Катю, яка здивувала його незвичайним подарунком. При першій зустрічі вона вручила холостяку ляльку, зроблену своїми руками.

За винахідливість і гарну підготовку до зустрічі Катя отримала від Френсіса "розу першого враження". З одного боку дівчині дісталася симпатія принца, але з іншого - нелюбов інших учасниць проекту.

Вибір холостяка шокував практично всіх дівчат, адже вони вважали Катю самою непримітною з усіх присутніх на шоу. "Розу першого враження отримала сама непримітна дівчина! Вона - ні риба ні м'ясо!" - Обурювалися конкурентки.

Масла у вогонь підлив і батько Каті, який несподівано приїхав на проект, щоб познайомитися з потенційним зятем. Між Френсісом, Катею і її татом зав'язалася приємна розмова, але за це дівчині довелося заплатити гучного сваркою і з'ясуванням відносин з іншими учасницями, які збунтувалися проти неї.

"Мені страшно за своє життя! Я тут одна, а навколо одні піраньї! Вони ставлять на те, чи доживу я до ранку!" - Переживала фаворитка принца.

Пристрасті розпалилися так, що одна з суперниць вкрала у Каті троянду. Дівчина вирішила. з її слів, що квітка кинута на столі, нікому не потрібна, тому її можна сміливо забрати. але насправді це був відчай заздрісної стерви. У результаті троянду вона повернула Френсісу, вказавши на те, що Каті вона нібито не важлива.

Плутанина закінчилася тим, що холостяк знову подарував ту ж троянду Каті, а, отже, хитрий план заздрісниці зазнав фіаско.

"Вона вклала найбільше душі в свій подарунок, - пояснив Френсіс свій вибір. - Для мене це важливо".

Коли прийшов час церемонії троянд, дівчата вже помітно розхвилювалися, адже кожна вважала себе кращою з кращих і була впевнена у власному успіху. Однак принц вибрав аж ніяк не найбільш самовпевнених учасниць. У цей вечір він вручив троянду художниці Вікторії Салов, назвавши її "божевільною і віднесеною феями", "незайманій" Юлії Підгородецький, співачці Ользі Винокуровій, психологу Катерині Кравченко, лікарю Марині Серженюк, "королеві хіпстерів" Юлії Артюх, матері-одиночці Тетяні Шаршаковой, моделі журналу Playboy Євгенії Діордійчук, грузинській красуні Зої Самчкуашвілі, простій і відкритій в спілкуванні Дарині Хавроненко, Ользі Матко, Юстині Разкевіч, Олені Рясновій.

Всього до наступного етапу дійшли 15 дівчат. Інші 10 вже в перший вечір назавжди покинули шоу "Холостяк-2".

Крім Кароліни Руффо, з першого разу завоювати симпатію холостяка не вдалося також Юлії Янчуковій, Ірині Коган, Оксані Турковій, Марині Жевагіній, Тетяні Головченко, Ірині Ганіченко, Юліані Лежепековій, сестрам-близнятам Дарії і Марії Кофановим.Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 2222 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 107.23.129.77
Браузер:

Cайт живе: