rss · Вівторок, 29.09.2020, 07:13

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

01.09.2011 14:06

Хочу все знати, Топ-10 книг по саморозвитку

Навчальний і, в якійсь мірі, новий рік в одному флаконі - відмінний початок, щоб прийняти рішення поповнити свій розум новими знаннями. Навіть якщо у вас вища освіта і червоний диплом.

Деніел Дж. Еймен

Фітнес для мозку, або Як стати розумнішим

Щоб тримати м'язи в тонусі, ми здійснюємо ранкові пробіжки або старанно працюємо у фітнес-центрі... Щоб мати молодою і красивою шкірою, користуємося кремами та лосьйонами... Але хіба мозок менше потребує догляду, ніж тіло? Питання риторичне. Постійні стреси, недосипання і «підбадьорення» барелем кави - наш мозок ці «жарти» не прощає, відповідаючи нікудишньою пам'яттю, слабкою увагою і нездатністю зосередитися на чомусь довше 10 хвилин. На щастя, «взятися за розум» ніколи не пізно! Спробуйте за системою доктора Еймена - унікальна гімнастика для розуму плюс спеціальна дієта для оздоровлення мозку. Спробуємо?

Гаррі Лорейн. Суперпамять

Розвиток феноменальної пам'яті

Вперше під однією обкладинкою - два доступних психологічних бестселера для розвитку феноменальної пам'яті. До речі, сам автор назвав цю систему ... «методом для ледачих». У першій частині книги ви довідаєтеся про основні способи і прийоми, необхідні для швидкого запам'ятовування великих обсягів інформації. У другій - як використати отримані навички на практиці. Вперед, час іде! 

Робін Шарма

Чернець, який продав свій «Феррарі»

Реальна людина, адвокат-мільйонер, Джуліана Ментл відчув усі «плюшки» кризи. І духовної в тому числі. Йому знадобилася свого роду... «шокова терапія» зі зміною місця проживання і зміною культури. В результаті він відкриває для себе дієві, мудрі практичні знання, які вчать радісно мислити, жити відповідно до свого покликання, усвідомити силу свого розуму й діяти мужньо, берегти час - наше найбільше надбання, дорожити взаєминами з іншими людьми і головне - жити сьогоденням.

Кейт Феррацці

Ніколи не їжте поодинці і інші правила нетворкінгу

Зв'язки вирішують все. Тому нетворкінг - вміння відкрито і щиро спілкуватися з різними людьми, вибудовуючи мережу корисних знайомств - вважається чи не головним нашим навиком. Автор цієї книги, у записній книжці якого більше п'яти тисяч контактів сильних світу цього, ділиться секретами побудови широкої мережі взаємовигідних зв'язків у бізнесі і не тільки. Це вам не в «Однокласниках» чи «Фейсбуці» висіти...

Володимир Леві

Ліки від ліні

Чому Катька, колишня однокласниця і трієчниця, вибилася в люди, обзавелася бізнесом і родиною, а в мене, як мовиться, «віз і нині там»... Чому Маринка уже в «офіцерському складі» топів, а я вже 10 років все сиджу в рядових... А може, вся справа в банальній ліні? У цій книзі пропонується ціла похідна аптечка для подорожі під назвою «Життя». Всі види ліні дорослих і дітей представлені яскраво і пізнавально, і для кожного свій лікарсько-психологічний «портрет» і схема лікування. Ці ліки не тільки від ліні, але і від зневіри, нудьги і безглуздості існування. До речі, під обкладинкою цього бестселера є  рятувальні засоби і для трудоголіків...

Яна Франк

Муза і чудовисько. Як організувати творчу працю

Ви - людина творча і вам важко використовувати традиційні прийоми тайм-менеджменту. Але без порядку в справах все-таки не обійтися... Ця книга призначена саме для вас! У ній можна писати, малювати, вирізати і клеїти. Тут можна зберігати ідеї і потаємні думки, жартувати і ворожити на розворотах в пошуках ідей. Тут можна відразу пробувати на практиці всі описані автором «рецепти», а після прочитання книги - почати нове життя. У той час, як інші художники намагаються не забувати вдома зошит для важливих записів, читачів цієї книги буде хвилювати тільки одне питання: «Як жити далі, коли всі сторінки будуть списані?»

Вадим Зеланд

Трансерфінг реальності

Без прочитання цієї книги вважатися ерудитом не вийде. Хоча книга і не проста. Але ефект того вартий. Ви фільм «Матриця» пам'ятаєте? От після прочитання ви будете відчувати щось подібне, як і після першого перегляду шедевра братів Вачовські. Трансерфінг - це потужна технологія управління реальністю. Варто застосувати її, і життя почне мінятися під ваше замовлення. Мета при використанні технології Трансерфінга не досягається, а реалізується здебільшого сама. У це неможливо повірити, але тільки з першого погляду. Ідеї, викладені в книзі, вже знайшли практичне підтвердження. Ті, хто пробували займатися Трансерфінгом, зазнали подив, що межує із захопленням. О, скільки нам відкриттів дивних...

Андре Кукла

Ментальні пастки. Дурниці, які роблять розумні люди, щоб зіпсувати собі життя

Всьому свій час. Цю біблійну заповідь ми порушуємо на кожному кроці і потрапляємо в пастки: передчасно тривожимося або зволікаємо в нерішучості, будуємо плани, які незабаром переверне життя, або відтягаємо справу, яку давно пора почати. Таких пасток психолог і філософ, професор Андре Лялька нарахував одинадцять. Всі вони заважають нам жити, змушуючи даремно витрачати сили і час, позбавляючи природної здатності радіти життю. Весело і невимушено автор вчить виявляти ментальні пастки і уникати їх.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 17147 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 3.9/8
Популярні новини:
Всього коментарів: 7
avatar
3
1 avatar • 21:00, 01.09.2011 • url Матеріал
Хлопци auuuu . Трансерфингом уже хтось занемается?
avatar
3
2 mr_smith • 21:25, 01.09.2011 • url Матеріал
Quote (1. avatar)
Хлопци
і дівчата.
avatar
3
3 avatar • 12:29, 02.09.2011 • url Матеріал
Quote (2. mr_smith)
.

извиняюсь.
Хлопци і дівчата auuuu . Трансерфингом уже хтось занемается?
avatar
2
4 mr_smith • 12:42, 02.09.2011 • url Матеріал
Quote (3. avatar)
Трансерфингом уже хтось занемается?
есть у нас тут девушка которая много может рассказать про этот трансерфинг.
:)
avatar
3
5 mr_smith • 15:19, 02.09.2011 • url Матеріал
А це Альона - sonnenmadchen
avatar
3
6 avatar • 20:49, 02.09.2011 • url Матеріал
Та ты шо!!? :o
Покопался я в википедии http://ru.wikipedia.org/wiki/Трансерфинг_реальности. Оказывается, с точки зрения трансерферов, реальность имет множество мотиваций и он выбераёт ту, которая более удобна для достижения его целей.
На мой взгляд, слишком много заумных заморочек, пустомельства и усложнений простого. На мой взгляд если чего-то учень хочется и есть причина это иметь, направляй усилия и выберай разумные - праВедные средства... желаемое достижимо. Я же верю в народную мудрость. Типа: терпение и труд всё перетрут. И ещё. Думаю несекрет, что цели должны быть реальны. Подъм мертвецов из могил, парение в воздухе и прохождение сквозь стену поверте достижимо, главное курить для этого что надо ukurok :D
:)
avatar
0
7 Maxym494 • 20:01, 14.05.2012 • url Матеріал
Підкажіть, як скачати ці книги. Не можу знайти)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.205.93.2
Браузер:

Cайт живе: