rss · Четвер, 01.10.2020, 21:33

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

05.04.2010 03:33

Хей вперше захистив чемпіонський пояс і хоче битися з Кличком.

Бій завершився технічним нокаутом в 9-му раунді через відмови секундантів. Руїс з перших секунд кинувся в атаку, проте Хей був до цього готовий і легко ухилився від ударів американця. Після півхвилини тактичної боротьби Руїс пропустив двоударну серію із завершальним правим прямим і несподівано впав на підлогу. 

Після того як суддя відрахував нокдаун і Руїс продовжив поєдинок, Хей кинувся на штурм, і йому знову вдалося відправити американця в нокдаун. Однак при цьому британець кілька разів влучив по потилиці, за що з нього зняли очко. Частину раунду, що залишилася, Хей провів в агресивному темпі, постійно атакуючи, однак завершити бій достроково вже в першому раунді йому не дав Руїс, який кілька разів жорстко зустрів опонента. 

У другому раунді Хей змінив тактику: пішов на дистанцію і став працювати другим номером, на відходах, дозволяючи Руїсу йти вперед. Хей справно і часто влучав. Якщо в кількох перших раундах британець і пропускав одиночні удари Руїса, то починаючи з 4-го у американця перестало таланити в атаці. 

Переважно Хей діяв на дальній дистанції, але періодично вибухав і працював серіями. У нього кілька разів були можливості нокаутувати суперника, проте він вважав за краще не форсувати події, пам'ятаючи, очевидно, по першому раунду - що Руїс може відповісти. 

Але ще двічі Хею вдалося відправити суперника в нокдаун - по разу в п'ятому та шостому раундах. Після першої половини двобою Руїс виглядав вже зовсім виснаженим, його рухи сповільнилися, по обличчю текла кров, а під оком наливався значних розмірів синяк. Він все рідше чинив опір, хоча і йшов вперед. У 9-му раунді настала розв'язка: після серії з трьох точних ударів і через кілька секунд ще одного тренер Руїса викинув білий рушник, що означає відмову від продовження поєдинку. Бій був зупинений за 59 секунд до гонгу. 

Підводячи підсумки, варто відзначити, що весь поєдинок пройшов під диктовку Хея. Девід виграв кожен раунд, і більшість - зі значною перевагою, здійснивши набагато більше точних і ефектних влучень.

Невеликі огріхи в обороні не зуміли перешкодити йому виглядати на рингу переконливо. Одним словом, закономірна перемога, здобута, що важливо, у видовищній манері. За панування українців братів Кличків видовищність у титульних двобоях стала вже рідкісним гостем, і не можна не порадіти тому, що Хей повернув в бої суперважкоатлетів цей суттєвий елемент.

Хей вперше захистив пояс, який він завоював в червні минулого року, несподівано виграв за очками у росіянина Миколи Валуєва. На рахунку британця тепер 24 перемоги (22 нокаутом), 1 поразка, тобто лише двом суперникам вдалося протриматися на ногах всі заплановані раунди.

Як пише «Радянський спорт», Джон Руїс прокоментував поразку від британця Девіда Хея. «Це був хороший бій. Сьогодні Девід Хей був готовий краще за мене. Ти не можеш перемогти всіх, але ти повинен продовжувати рухатися вперед - ось моя філософія. Швидше за все я візьму невелику перерву, щоб провести час з сім'єю і відпочити», - сказав боксер. 

Після бою Девід Хей заявив, що тепер розраховує поборотися з братами Кличко, які володіють чемпіонськими поясами за версіями WBC, WBO, IBO і IBF.
Категорія: Спортивні новини · Переглядів: 1415 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 BACS • 21:46, 05.04.2010 • url Матеріал
ех... хто б це мене погамселив так за 1 млн. євро... :) stena ато безплатно багато бажаючих... а за копійчину немає... :p
avatar
0
2 mr_smith • 21:52, 05.04.2010 • url Матеріал
Що дуже багато?
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.230.119.106
Браузер:

Cайт живе: