rss · Четвер, 13.12.2018, 07:07

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

27.11.2009 12:51

Хакер, який написав вірус для iPhone, тепер працює в Apple

Компанія Apple найняла на роботу 21-річного хакера з Австралії, якому нещодавно вдалося написати першу програму-вірус для iPhone. Він займеться розробкою програмного забезпечення для телефонів iPhone.

Ешлі Таунс - автор вірусу Ikee, саморозповсюджуючої програми, яка змінює шпалери телефону на фотографії поп-виконавця 80-х Ріка Естлі, тепер працює розробником додатків для IPhone в австралійському підрозділі Apple. При цьому йому не були висунуті ніякі звинувачення і він не піддався переслідуванню влади.

З появою вірусу Ikee, який не є шкідливим, багато експертів почали турбуватися, що за ним підуть більш небезпечні вірусні програми. Так і сталося: через тиждень фахівці виявили нову модифікацію вірусу, цього разу Голландську, здатну викрадати банківські дані користувачів. Черв'як атакує користувачів системи онлайн-банкінгу банку ING. Шкідливий код переадресовує користувачів системи мобільного банкінгу ING Direct на шахрайський сайт, який виглядає точно як реальна система. Як повідомила прес-секретар ING Group, голландський банк виявив злочинну мережу, яка намагалася вкрасти дані через заражені медіафони. ING не отримувала від клієнтів повідомлень про те, що їх дані були викрадені.

"Ця історія залишає неприємний осад, тому що хакер був нагороджений за свої дії і навіть не висловив жалю", - поскаржився ВПС Грем Клулі з фірми Sophos.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 2198 · Додав: Mr_HYDE
Рейтинг: 4.7/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 mr_smith • 20:08, 27.11.2009 • url
От воно як роботу потрібно шукати. ^_^
avatar
0
2 Mr_HYDE • 18:44, 30.11.2009 • url
Це не перший випадок коли на роботу беруть хакера, який краще всіх ломає програми роботодаця, так що дійсно - це ще один спосіб заявити про себе роботодавцю. ;)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.221.147.93
Браузер:

Cайт живе: