rss · Четвер, 18.10.2018, 14:55

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

07.09.2013 01:28

Х-фактор 4 - Денецьк (фото)


Х-фактор 4 - Денецьк (фото)

07 вересня 2013р. судді шоу Х-фактор в м. Донецьк обирали талановитих виконавців.
У кожного були свої мрії, своя манера виконання та своє прагнення здивувати суддів. Багатьом це вдалося зробити.

Виконавці, які пройшли перший відбірковий тур в м. Донецьк 07 вересня 2013 року.

Першим учасником на кастингу в м. Донецьку, який потрапив до тренувального табору був фактурний дует Олександра попова та Вадима Мовчана та виконання "Я уеду жить в Лондон - мне Донецк будет снится". На питання Сереги як Саша зможе "обоснувати" на роботі те, що йому потрібно буде брати участь у Х-факторі, він відповів, що "обоснує" в будь якому наборі, тому що він із Донецька. Чітко і зрозуміло :) Школярка Таня Сідякіна та виконання пісні Рози Ремаєвої "Осяяння" ("Озарение") і одна мрія Тані збулася - вона підкорила зал та суддів. Всі аплодували стоячи.

Ваня Жуков вдало виконав пісню "Снилось мені". Сон виявився реальністю і він далі продовжує змагатися вже в тренувальному таборі.

Просто актриса Оксана Жарикова-Беленович, шкільна вчителька, своїм шармом не дала суддям жодного шансу. Суддям навіть було важко "слово вставити". Пісня на україській мові "Ave Maria" і - Діамант Донбасу продовжує змагатися в шоу. 

Тетяна Калиниченко, яку на шоу привела мрія, виконала пісню Angelica Agurbash "Я буду жити для тебе". Таня в тренувальному таборі 4 сезону Х-фактор. 

Аскольд Гаврилюк, син відомого співака шансону Олега Гаврилюка виконав пісню Joe Cockera "My Father's Son" ("Син свого батька").

Віктор Іонов здивував суддів виконанням пісні Maroon 5 This Love ("Эта любовь").

Дівчата Аліна Дзензелюк та Аліса Новошилова та пісня Mariah Carey "Hero" не залишили рівнодушними суддів проекту.

Ольга Івелєва перед виступом подарувала суддям чудові квіти. Пісня Любові Успенської "Пропадаю я" у виконанні Ольги змогла переконати суддів взяти її до тренувального табору.

Цікавий дует з смачною назвою "Кава з молоком" у складі Артема та Ози зачарував зал. Вони виконали пісню Quest Pistols "Разные", після виконання якої зал аплодував їм стоячи. Судді одноголосно проголосували "так".

Завершилось шоу в Донецьку виступом чарівної дівчини Евгенії Безуглою. А зачарувати всіх вона змогла своєю французькою мовою, точніше виконанням пісні Лари Фабіан "J'y crois encore" ("Я все ще вірю"). Зал піднявся і вибухнув бурними оплесками.

Всім учасникам, які потрапили у відбірковий табір шоу Х-фактор четвертого сезону побажаємо тільки наснаги та творчих злетів.

Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 1865 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.196.26.1
Браузер:

Cайт живе: