rss · Четвер, 18.10.2018, 14:45

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

21.09.2013 21:38

Х-фактор 4 в Дніпропетровську (фото)


Х-фактор 4 в Дніпропетровську (фото)

Ось і розпочалося шоу х-фактор 4 у Дніпропетровську. Як завжди було багато бажаючи себе показати, заспівати та завести зал. У когось це вдалося, комусь дали шанс, а хтось має ще тренуватися. Всі - і судді, і зал, і глядачі отримали масу задоволення, а, відповідно, шоу. як завжди, вдалося.


Полохлива дівчина Валентина Таран, 18 років, вийшла і заспівала пісню Лари Фабіан Маладе. Виконання пісні було на висоті. Вона заплакала після виконання, а зал аплодував стоячи. 


Людмила Шурма виконала жартівливу пісню у манері оперної співачки. Ця пісня була так артистично виконана, що Ігор Кондратюк ввійшов в образ, відчув пісню серцем і на колінах приповз до Людмили на сцену. Судді аплодували стоячи. Кондратюк навіть вибачився за номер і за те, що не ночував дві ночі дома, згідно словам виконаної пісні. 


Молодий хлопчина, школяр, Микита Ломакін, 15 років, виконав пісню на англійській мові і з перших нот вже зачарував суддів і завів зал. Дівчата в залі танцювали і підспівували.


Наступний учасник – це Оксана Шовкун, яка вже мала досвід участі у х-факторі першого сезону. ЇЇ тріумфальний перший виступ дав можливість спробувати себе у шоу, та надалі вона не змогла переконати суддів, що саме вона має стати переможницею х-фактору. І ось вже вдруге Оксана своїм чудовим голосом вразила суддів. Зал аплодував стоячи. Судді вагалися, але все ж таки вирішили надати шанс дівчині.


Тріо «Тіпажі» у складі Антона Денис зі славного міста Жовті Води, яке за словами хлопців як санаторій, спробували вирватися із буденності і чудово виконали свій номер. Пісня «Аеропорти» навіяла творчий запал, зал аплодував стоячи, а Серега відповів віршами:

О судьях шутят иногда – 
У нас всегда кусочки льда.
Но так бывает не всегда –
Ведь вам от нас четыре да!


Анна Сеніна, спокійна і чуттєва жінка, виконала пісню «Не отрекаются любя» в пам'ять про свого чоловіка, який загинув. Зал не міг стримати сліз. Анна достойно виконала пісню і проходить в наступний тур.


Маргарита Скачова із Киргизстану змогла завести зал. Соседов сказав, що вона вже готовий артист. Серега сказав що ще рано і судді вимкнули мікрофони і жваво спорили на рахунок цієї дівчини.  Та все таки судді вирішили надати шанс юній артистці.


Фуад Асадов, за спеціальністю повар, зміг заварити таке, що всі просто ахнули. Класне виконання пісні на англійській мові не залишило нікого байдужим. Зал аплодував стоячи, Іра Дубцова та Оксана Марченко підтанцьовували в такт. А Ігор Кондратюк сказав, що така людина точно потрібна в тренувальному таборі, так як творчість – це добре, а їсти хочеться завжди. Соседов сказав ні і Кондратюк сказав, що той дійсно рискує залишитися голодним. Одним словом чудовий виступ і Фуад у тренувальному таборі.


Веселий хлопчина Костя вже понад 4 роки заряджає позитивом пасажирів трамваїв та перехожих. За порадою однієї жінки Костя наважився на виступ у шоу. Жінка сказала, що її син також співав і спробував свої сили у шоу – у х-факторі, і це була мама Владислава Курасова. Серов та пісня «Я люблю тебя до слез» і Костя буде підкорювати велику сцену в шоу. Серега сказав, що трамвай зупинився і Кості пора вийти, вийти для продовження кастингу. І хоч Ігор Кондратюк не зовсім був згоден, всі інші судді та зал сказали своє так.


Енергійна дівчина Аліна Балабай поставила собі за ціль і з новими силами виконала пісню «Да я больше не могу тебя любить». Аліна переконала суддів, що вона достойна продовжувати змагання в шоу. Зал аплодував стоячи, а судді проголосували одноголосно – так.


Галя Єрьоменко, яка виявилася давньою знайомою Ігоря Кондратюка, виконала пісню Анаастейши. Голос цієї жінки зміг завести зал та викликати хвилю оплесків. Сильний голос, підтримка залу та роздуми суддів і Галя продовжує змагатися вже у тренувальному таборі. 


Мурад Байкаєв виступав без підтримки, тому що він приїхав здалеку та всі родичі і друзі були заняті, то вони вболівали за Мурада тільки на відстані. Оксана Марченко запевнила, що вона буде його підтримкою безпосередньо на шоу. Чудове та впевнене виконання ліричної пісні і підтримка йому ще знадобиться в подальшому, тому що він проходить до тренувального табору. 


Михайло Мостовий, персональний тренер в фітнес клубі, в свій час в 2007 році він був фіналістом проекту «Шанс», та на той час у Михайла були інші плани ніж кар’єра співака, тому що жінка стала на цьому тернистому шляху. І ось тепер Михайло спробував свої сили ще раз в шоу х-фактор. Він надзвичайно класно виконав пісню на українській мові «Загублені слова». Цей виступ був просто феноменальний, він зміг передати чудовий осінній настрій та донести загублені слова до сердець, де ще живе кохання. Михайло один із претендентів бути фіналістом шоу. Зал та судді аплодували стоячи.


Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 2024 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.196.26.1
Браузер:

Cайт живе: