rss · П'ятниця, 30.10.2020, 05:22

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

16.09.2010 10:49

Як не стати бідним або звички вічного бідняка

Звичка жаліти себе 

Звички бідності починаються з безперервною жалю до себе і оплакування своєї невдало склалася долі. Не та фігура, не ті доходи, не те освіта, не та квартира, не та погода, не та продавшіца в супермаркеті - все, абсолютно все навколо може виявитися приводом для жалю до себе і нарікань на своє невезіння. 

Між тим, люди , які звикають постійно жаліти себе, швидко втрачає співчуття з боку оточуючих. Жаліти такого бідолаху можна до безкінечності, але ж щось треба робити і самому. Вічного іпохондрик цураються, від нього нічого не чекають (він може тільки хникати), його не кличуть в компанії. В результаті у нього залишається критично мало особистих зв'язків, без яких практично неможливо зробити кар'єру, потрапити на цікавий проект. Жаліти себе - це кращий спосіб заіметь низькооплачувану роботу і сіре існування. 

Звичка на всьому заощаджувати 

Якщо в магазині ви першим ділом шукаєте відділ з розпродажем, якщо думаєте, що колегам на роботі платять більше при тій, що працюють вони менше, ніж ви, якщо ніколи і нікому не даєте в борг, не залишаєте офіціантам чайових і вважаєте, що з вашою зарплатою не можна народжувати дитину, - то, швидше за все, звички бідності в вас вже сидять. 

Аналітики кажуть, що прагнення до тотальної економії - це не ознака розумної ощадливості, а показник того, що у людини немає балансу між доходами та витратами. Заможна людина як раз готовий платити за речі їхню реальну вартість. А, крім того, готовий платити за чужу працю - і того ж чекає від інших. 

Звичка все оцінювати в грошових знаках 

Тільки запрограмовані на бідність люди вважають, що щасливим можна бути, лише за умови, якщо отримувати зарплату з безліччю нулів. Що не можна радіти життю і бути щасливим, якщо немає дорогого одягу, власного особняка, престижного автомобіля. Соціологи стверджують, що на питання "Що вам потрібно для щастя" Перераховувати матеріальні цінності починають лише бідні. 

Люди з високими доходами називають вірну любов і дружбу. При цьому власне багатством вони не називають рахунок у банку. На їхню думку багаті - це ті, хто здатний залучати гроші, організовувати нові види бізнесу буквально на порожньому місці. По-справжньому успішна людина не залежить від об'ємів власного мішка із золотом. 

Звичка панікувати, коли закінчуються гроші 

Коли тільки при одній думці про те, що ви можете потрапити під скорочення, у вас частішає пульс, це може бути ознакою внутрішньої програми бідності. У багатих людей гроші не є незмінною величиною: сьогодні вони є, завтра немає. І так по колу. 

Звичка витрачати більше, ніж заробляєш 

Ви гарують на двох роботах, але все одно грошей не вистачає? Пора щось змінювати! Якщо людина не розуміє, чим один кредит відрізняється від іншого, то багатим він точно не буде. 

Звичка займатися нелюбою справою 

Якщо не я, то хто ж? Психологи кажуть, що люди які займаються нелюбою справою - потенційно готові до невдач і бідності.Причиною тому є почуття, що викликають у них необхідність робити неприємні їм справи. Щоб викорінити цю звичку, необхідно робити не те, що комусь потрібно, а те, що викликає найбільше задоволення. Тільки в цій області можна досягти відмінних результатів! 

Звичка триматися подалі від родичів 

Дуже хороші невдахи виходять з тих, хто віддаляється від власної сім'ї. Чому я повинна телефонувати свекрухи - їй треба, от нехай і дзвонить ... Дядя Саша з тіткою Наталею - це просто колгосп, не потрібно їх звати, а те що про нас подумають?, Тато, а ти не пам'ятаєш, як вилаяв мене у дворі при всіх? Так, мені тоді було лише чотири роки, але я не забула ...

Між тим, у всіх потомствених багатіїв сім'я - це сама оберігаємо цінність на світі. Адже саме в ній можна знайти розраду й підтримку, коли у всіх інших сферах життя трапляється криза. Задумайтеся над цим.


Категорія: Культура · Переглядів: 1321 · Додав: BACS
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 5
avatar
1
1 BACS • 10:50, 16.09.2010 • url Матеріал
як на мене перший пункт саме в точку!!! baby
avatar
2
2 el_Chupacabra • 11:30, 16.09.2010 • url Матеріал
Та всі пункти в точку. Сам давно помітив такі закономірності. Гроші то така річ, що якщо вони є, то їх відразу не є... Аби на пиво вистачало, а там...
avatar
1
3 mr_smith • 12:26, 16.09.2010 • url Матеріал
Часом не британські вчені досліджували? Дуже схоже. Забагато очевидних речей у дослідників вийшло, мабуть британські... А як досліджували, чому не розписаний спосіб дослідження?
А взагалі то так, все правильно, нема чого себе програмувати на негатив.
Але мало себе програмувати на позитив, потрібно ще пильно озирнутися і розгледіти нав"язані зловредні програми оточуючими, оточенням, чи суспільством, чи політиканами. Як в компах, ставте антивірус від зловредів, і фільтруйте, фільтруйте...

BACS, машинний переклад?

avatar
2
4 Серж • 12:44, 16.09.2010 • url Матеріал
Як говорив один наш знайомий капітан " Как вы яхту назовете - так она и поплывет " . Повнісю зжгоден з вищесказаним. З оптимізмом і робота швидше робиться, і грошенята заробляються. Ну звісно з оптимізмом краше вони і витрачаються.
avatar
1
5 BACS • 14:47, 16.09.2010 • url Матеріал
Quote (3. mr_smith)
BACS, машинний переклад?

егеж... я взагалі не збирався переводити... але бачу всі переводять... то й я думаю дай переведу...
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.236.35.159
Браузер:

Cайт живе: