rss · Четвер, 29.10.2020, 08:22

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

31.03.2011 03:57

Кабмін опублікував узаконені «страшні картинки» на цигарки

«Коли Постанова № 306, буде, нарешті, офіційно опублікована в урядовому виданні, почнеться відлік 18 місяців, коли нові попередження набудуть чинності. Це означає, що приблизно з 30 вересня 2012 виробникам та імпортерам буде заборонено постачати на ринок тютюнові вироби зі старими попередженнями про здоров'я, - каже Костянтин Красовський, завідувач сектору контролю над тютюном Українського інституту стратегічних досліджень МОЗ України. - Однак їх ще можна буде продавати в магазинах. Виходячи з наявного досвіду, перші пачки з новими попередженнями з'являться влітку 2012 року», цитує Красовського прес-центр Коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну».

«Картинки не відлякають закоренілих курців, але зменшать спокусливість сигарет для молоді та жінок, - каже Андрій Скіпальський, голова правління регіонального центру громадянського представництва «Життя». - Якщо зовнішній вигляд пачки сигарет викликає огиду, менше людей, особливо серед дівчат, починають палити. Упаковка сигарет і її дизайн - це ефективний метод реклами. Курець, який викурює 20 сигарет на день, більше 7 тисяч разів на рік дивиться на пачку, бренд, картинку. Ми бачимо, що тютюнові компанії до цих пір успішно використовували пачку для створення ілюзії, що цигарки - це не шкідлива наркотична залежність, а сучасний і гламурний продукт. Нарешті цьому буде покладено край».

Страшні картинки на цигарки

«Страшні картинки» друкуються на пачках вже в 39 країнах світу. У Європі - це Великобританія, Бельгія, Швейцарія, Туреччина, Румунія, Латвія. З 20 квітня попереджувальні зображення з'являться у Франції.

Першою країною, яка в 2001 році ввела графічні попередження на тютюнових пачках, була Канада. Це стало однією з причин того, що поширеність щоденного куріння в країні за останні 10 років зменшилася з 19% до 13%. Найбільші за розміром попередження з малюнками (80% поверхні пачки) введені в Уругваї, і це, поряд з іншими заходами, також сприяло зменшення поширеності куріння в цій країні.

Верховна Рада України прийняла Закон № 1512-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» ще 11 червня 2009.

В Прикінцевих положеннях закону вона зобов'язала Кабінет міністрів України в тримісячний термін з дня опублікування затвердити кольорові малюнки і піктограми, що входять до додаткових медичних попереджень, на упаковці тютюнових виробів. Проект зазначеної Постанови був розглянутий і погоджений усіма зацікавленими міністерствами і відомствами. Проект тричі (30 червня 1928 липня і 22 листопада 2010) виносився на розгляд на засіданні Кабінету міністрів, але постанова так і не була прийнята.

Всього, за даними Київського міжнародного інституту соціології, поширеність куріння в Україні зменшилася з 41% у 2005 році до 29% в 2010 році.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1718 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 11
avatar
3
1 mr_smith • 03:59, 31.03.2011 • url Матеріал
Насправді дуже гарна новина. Справжніх курців це не відлякає, а от спокусу такими картинками може зменшити.
avatar
3
2 avatar • 07:21, 31.03.2011 • url Матеріал
Quote (1. mr_smith)
от спокусу такими картинками може зменшити.

у нас на каждой пачке имеется наклейка(занемающая примерно 1/3 пачки), черным жирным шрифтом по белому, КУРЕНИЕ УБИВАЕТ
Стоет добавить ко всему, что во вживляемых с табачным дымом веществах содержатся мутагенные вещества ;)
avatar
3
3 el_Chupacabra • 10:36, 31.03.2011 • url Матеріал
Хе, надо будет возобновить колекционирование пачек... Картинки прикольные.
З.Ы. Немного офонарел когда под картинкой, где изображена женщина обмазанная какой то белой фигней увидел надпись про сперму. А потом допер, что читать надо НАД картинкой. :D Наверное я извращенец...
avatar
3
4 dyak • 10:51, 31.03.2011 • url Матеріал
Щось напевно не правильне відбувається в суспільстві, якщо для людей так важливо що намальоване на етікетці. Слідуючий крок страшні картинки на цукерках, пиві , вині, горілці , чіпсах , пряниках,майонезі ... . Сьогодні на полицях магазінів практично немає не шкідливих продуктів. Я не курець але мені не подобається таке державне регулювання. Мені здається що чиновники найшли черговий лохотрон з якого будут мати зиск
avatar
3
5 el_Chupacabra • 11:01, 31.03.2011 • url Матеріал
Quote (4. dyak)
Мені здається що чиновники найшли черговий лохотрон з якого будут мати зиск

Звісно. Глянути на ці "жахливі" картинки і прикинути скільки мільйонів уже розпиляли на роботі дизайнера...
avatar
1
6 avatar • 12:55, 31.03.2011 • url Матеріал
Quote (3. el_Chupacabra)
А потом допер, что читать надо НАД картинкой. Наверное я извращенец...

:D еси с утра очи не успел продрать, и не там прочитал, это не значит что ты извращенец :D :o а может просто жениться ;)
Quote (4. dyak)
Слідуючий крок страшні картинки на цукерках, пиві , вині,

алкоголь и табак - заведомо вредные продукты, поэтому правильно предупреждать о том. Если к потреблению водки подходить с умом то зависимости и вред здоровью можно избежать. Избежать потребление водки можно потреблением натуральных продуктов бражения -пива и вина, но настоящих а не сурагатных. Ну а куриво это просто наркотик(никотин относится к группе - стимуляторы, впрочим как и кофеин, кокаин и т.д.), о пользе которого я не знаю baby . Лёгкий но разрушительный.
Самое амаральное место в этом деле занимает производитель
avatar
2
7 dyak • 21:38, 31.03.2011 • url Матеріал
Кетчупи, майонези , чіпси, дешеві цукерки завідомо вредні продукти теж.
avatar
1
8 avatar • 21:55, 31.03.2011 • url Матеріал
Да, пожалуй былобы верно на них писать предупреждения. Не вольно возникает мысль о том, что все такие продукты одно из средств маССового унечтожения :o
На 1м канале российского ТВ выходит по суботам программа "Среда Обитания". Так вот там показывают и обьясняют весь вред того барахла, которым мы травимся. Обьясняют как отлечить подделку и прочее. Советую смотреть(если есть такая возможность).
avatar
1
9 mr_smith • 22:01, 31.03.2011 • url Матеріал
Quote (8. dyak)
Кетчупи, майонези , чіпси, дешеві цукерки завідомо вредні продукти теж.
ну і нехай на них теж пишуть можливі проблеми від тих продуктів, точніше від консервантів які в них сидять та іншої хімії, не думаю, що свіжеприготований майонез в домашніх умовах вредний, зберігається не довго, але здоровіше.
avatar
2
10 avatar • 22:24, 31.03.2011 • url Матеріал
Quote (10. mr_smith)
не думаю, що свіжеприготований майонез в домашніх умовах вредний, зберігається не довго

видел рецепт. сделать его очень просто. Просто мы не привыкли делать его сами. Думаю он гораздо приятней на вкус чем дутофорский.
avatar
1
11 mr_smith • 13:52, 01.04.2011 • url Матеріал
Quote (12. el_Chupacabra)
ВСЕМ БАЯЦЦА!!!!!!!

agagaga тобі нема чого боятися.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: