rss · Неділя, 27.09.2020, 16:30

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

27.11.2009 22:47

Ющенку радять накласти вето на Закон, який змусить журналістів виплачувати депутатам і міністрам "статусні" компенсації

На думку комісії, необхідно повернути документ до парламенту з пропозицією скасувати його в цілому, оскільки він "грубо порушує міжнародні стандарти свободи слова, які передбачають, що політики і публічні посадові особи не повинні користуватися будь-якими перевагами щодо захисту їх честі та гідності в порівнянні з іншими громадянами ". 

Комісія звертає увагу на те, що в ухваленому Законі України пропонується враховувати при визначенні розміру відшкодування моральної шкоди "статус особи", яким завдано такої шкоди. Автори законодавчої ініціативи (Андрій Портнов і Олександр Лавринович - ред.) Вважають, що у випадку нанесення збитку депутата чи міністра, зокрема, шляхом поширення недостовірної інформації, така особа повинна отримати найбільше відшкодування, ніж простий громадянин. Комісія переконана, що така "дискримінаційна норма" по-перше - порушує ст.24 Конституції України, згідно з якою громадяни рівні перед законом, а по-друге - може бути використана для тиску на засоби масової інформації (ЗМІ) і журналістів.

Так, Національна комісія з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі при Президентові України заявляє про свою крайню стурбованість ситуацією, що складається в українському інформаційному просторі і загострює активною фазою виборчих президентських перегонів. "Засобами політичної боротьби стають партійна« джинса », договірно-корумповані взаємини політиків та ЗМІ, перешкоджання журналістській діяльності, безпідставне звільнення журналістів, впровадження редакційної цензури та нових форм" темників ", заборона на критику, економічна залежність, новітні обмеження журналістських прав", -- йдеться в заяві.
Категорія: Новини України · Переглядів: 1475 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
0
1 mr_smith • 22:50, 27.11.2009 • url Матеріал
Нууу вже знахабніли!!! Мало того що вони і так користуються всіма тими привілегіями у всіх інстанціях в порівнянні з іншими людьми, навіть не за гроші, а за гроші так взагалі, так вони ще й узаконити хочуть свої привілегії. Законна корупція і кругова порука. >(
avatar
2
2 Shooler • 10:38, 28.11.2009 • url Матеріал
Роботу роблять таки, зарплату відробляють...
avatar
0
3 Mr_HYDE • 13:16, 30.11.2009 • url Матеріал
ЕЕЕ! Ну це вже цирк, нехай тоді ще приймуть закон, який би передбачав прочитання конституції кожним депутатом 100 раз перед тим як прийняти присягу а тоді може не було б таких дебільних законів, які суперечать тій же конституції. Короче лоханулись.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.101.50
Браузер:

Cайт живе: