rss · Понеділок, 18.02.2019, 17:50

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

16.08.2013 02:39

Йосафатова долина - Подільське чудо для віруючих


Йосафатова долина - Подільське чудо для віруючих

Йосафатова долина - це Святе джерело, яке розташоване в долині серед поля. А знаходиться це чудесне місце неподалік села Голіченці, Шаргородського району, Вінницької області.

За легендою 15 серпня 1923 року саме в цьому місці місцевому пастуху Якову та його внучці Хариті, було видіння. Коли пастух заснув, Харитя побачила над джерелом образ Діви Марії. Тоді дівчинка розбудила дідуся і той також побачив Святий образ і йому було сказано: "Христа славте! Хрести ставте!".

З тих пір багато людей ідуть до Святого джерела, яке розташоване в Йосафатовій долині, і несуть туди найрізноманітніші хрести та хрестики. 

Цього ж року, в честь 90-то річчя, з поміж тисяч паломників, які несли свої хрести до Святого місця на Вінничині, були і наші земляки з Житомирщини (в тому числі і з Андрушівки).

Шаргородщина, так як і Червоне, для мене вже стала другою малою Батьківщиною, і я з своєю сім'єю в 2012 році також мав змогу відвідати цю долину, вмитися водою чудодійного джерела і залишити з поміж тисяч хрестиків і свій. 

Якщо ви полюбляєте мандрувати просторами нашої багатої та цікавої України - обов'язково завітайте до Йосафатової долини, залиште тут свій хрест та наберіться чудодійною енергією з Святого джерела.

16.08.2013р. Шинкар Олександр.

Категорія: Новини України · Переглядів: 4447 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.206.175.155
Браузер:

Cайт живе: