rss · Четвер, 18.10.2018, 14:44

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

18.08.2013 22:55

Її серце відкрите для добра


Її серце відкрите для добра

У серпні 1933 р. в молодій родині Сидора та Ганни Шевчуків народилась донечка Раїса. Переживши важкі довоєнні та воєнні роки, закінчивши Червоненську школу, дівчина пішла працювати на цукровий завод. Дружною була їх родина, де підростали братик Борис та сестричка Галя, в ній панувала атмосфера доброти і любові. Сім’я пишалася Раїсою, бо була вона зразковою трудівницею - надзвичайно відповідальною в роботі та активною в громадському житті. 37 років віддала Раїса Сидорівна рідному підприємству. На всіх ділянках роботи (керівник, робітник з очищення обладнання, прибиральниця) вона відзначалася неабияким сумлінням, дисциплінованістю, скрізь і в усьому любила порядок, цього вимагала і від оточуючих.

Раїса Сидорівна довгий час була профгрупоргом технологічного цеху, членом групи народного контролю, неодноразово обиралась депутатом селищної ради. А ще ця жінка має артистичну вдачу: любить співати й танцювати, знає напам'ять багато віршів і гарно декламує їх. Це, мабуть, тому, що пісня і танець були в пошані в їх родині. Сидір Омелянович сам гарно танцював, і дівчат навчив водити танго, польку, краков'як, ойру, вальс-бастон, фокстрот, карапет, па-де-спанс.

Раїса Сидорівна постійно була активним учасником художньої самодіяльності - відвідувала драмгурток, співала в заводському хорі, потім у ветеранському. Вона ще й досі бере участь в різних заходах.

За сумлінну працю та активну життєву позицію Раїсу Сидорівну неодноразово нагороджували грамотами, їй оголошували подяки, вручали цінні подарунки, вона була переможцем трудового суперництва, а в 1971 р. її нагородили орденом «Знак Пошани».

Понад 10 років Раїса Сидорівна очолює первинну організацію ветеранів цукрозаводу, яких є понад 300 чоловік. З ними постійно спілкується, цікавиться їх повсякденним життям, ділить з ними і радість, і смуток. За це їй і червоненці, і жителі ближніх сіл дуже вдячні.

Вона - чудова господиня, любить у всьому порядок. її оселя, під’їзд, подвір’я сяють чистотою. Скрізь багато квітів. Доглядає вона і за братською могилою, що знаходиться в заводському парку, слідкує за порядком на автобусній зупинці, що біля клубу підприємства. Жінка завжди бере участь в заходах по благоустрою селища, а зачасту є їх організатором.

Зі словами щирої вдячності селищний голова Ю. В. Ящук вручив їй на святі села Почесну грамоту і грошову винагороду.

Доля розпорядилася так, що своєї сім’ї жінка не збудувала, тому свою любов і турботу від-дає племінникам, їх дітям, тим, хто живе з нею поруч.

12 серпня цій поважній жінці виповнилося 80 років. Не обійшли її увагою, щиро привітали з ювілеєм голова районної ради О.В. Мельник, заступник голови районної державної адміністрації Ю.А. Олексюк, селищний голова Ю.В. Ящук. Були вітання і від районної ради ветеранів, адміністрації та профкому ПАТ «Червонський цукровик», сусідів, односельців. 

Тетяна АНДРІЙЧУК, 
голова профкому ПАТ «Червонський цукровик»
За матеріалами газети «Новини Андрушівщини» від 16.08.2013р.

Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 1148 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.196.26.1
Браузер:

Cайт живе: