rss · П'ятниця, 30.10.2020, 05:36

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

08.06.2013 17:11

Яндекс висловив протест проти нового антипіратського закону


Яндекс висловив протест проти нового антипіратського закону

Антипіратський законопроект в Росії викликав серйозні суперечки в Мережі. Особливо активно протестує проти ухвалення антипіратського закону "Яндекс". Багато IT-компаній побачили в його положеннях величезне поле для зловживань і порушень чинного законодавства. Наприклад, право вирішувати спори, пов'язані з Інтернетом, повинні виключно судді Московського міського суду.

 Однією з перешкод на шляху його реалізації, є неможливість технічного виконання. Крім цього, закон просто є дуже небезпечним. Якщо він набуде чинності, вітчизняна галузь високих технологій може "забуксували" у розвитку і ще більше відстати від Заходу.

 На думку експертів "Яндекса", ще одного "чорного списку" сайтів Рунет не переживе. Щоб виправити ситуацію, що склалася, в компанії зараз готують власну версію цього закону, яка не заподіє шкоди російським IT-корпораціям. В "Яндексі" вказали, що вони не проти захисту авторських прав. Але пропозиція депутатів відкриває недбайливим чиновникам шлях до великої кількості зловживань. Відповідно до нього, будь-який ресурс можна буде забанити тільки за те, що сисадмін не встигне перемодерувати сайт на наявність будь-яких заборонених повідомлень або тем.

 У російській інтернет-корпорації вказали, що запропоновані заходи можуть поставити під загрозу стабільний розвиток Всесвітньої павутини в Росії.

 Нагадаємо, що влітку минулого року компанія вже протестувала проти закону про Росреестр (йдеться про сумнозвісну епопею навколо заборони ряду сайтів). Тоді напис під логотипом "Яндекса" була змінена з метою - вказати державі на небезпеку закону. У словосполученні "Знайдеться все" було закреслено червоним хрестиком друге слово.

Але протест не привів до позитивних результатів. Російські думці виявилися більш стійкими, ніж американські сенатори. Правда, інтернет-громадськість змогла заблокувати прийняття аналогічного документа від чиновників Міністерства культури.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 921 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.236.35.159
Браузер:

Cайт живе: