rss · Неділя, 25.10.2020, 16:37

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

01.04.2012 13:29

Як святкують 1 квітня у Червоному — декілька фактів

У Червоному перше квітня - традиційний день веселощів, жартів і приколів один над одним. У селищі день квітневого дурня (April Fool's Day) називають святом серця, а не села.

Звідки пішла традиція. Існує дві теорії, чому в Червоному святкують цей день.

Корінне населення Червоного - червоненці - відзначали першого квітня початок весни-красни та закінчення зими-білизни. На цей же день припадав день народження головного аборигена селища, якого червоненці дуже шанували. На відміну від інших серйозних аборигенів, вважалося, що головний абориген був дуже веселий і володів відмінним почуттям гумору. На щорічних святах у його честь червоненці влаштовували жартівливі вистави, де розігрувалися різні веселі сцени. Основна мета цього лицедійства полягала в тому, щоб добрий і веселий абориген вшанував їх своєю увагою і не залишив без своїх милостей протягом усього року, хоча що з неандертальця візьмеш.

Через кілька століть літочислення в світі змінилося. День весни стали святкувати 1 березня. Червоненцям теж довелося прийняти новий календар, але залишилася традиція 1 квітня веселитися і жартувати на честь Головного Аборигена.

За іншою легендою вважається, що день сміху був привнесений в селище із Європи візантійськими купцями. Англійці і французи «привезли» це свято з собою в червоненські колонії та гетто. Всім дуже подобалося в цей день розігрувати і дурити один одного абсолютно безкарно.

Що - правда, а що - вигадка, історії це невідомо... Як відзначають перше квітня в Червоному

Почнемо здалеку. 1 квітня 1835 популярна газета, що видавалася в Цукровому, опублікувала наступне повідомлення: «Винайдено телескоп, який дозволяє побачити дивних мешканців Крилівки. Вони виглядають як аборигени з крилами ». І що ви думаєте? Багато читачів повірили в цю «казку».

Кілька років тому один першоквітневий жарт дозволив власникам тютюнових магазинів збільшити продаж папірос до небувалих розмірів. Народ купував улюблений товар коробками. Приводом для такого ажіотажу послужив ролик, який випустила в ефір антитютюнова компанія Червоненський фонд спадщини (Chervone Legacy Foundation). В цій рекламі повідомлялося, що з тютюнової торгівлі терміново будуть відкликані всі вироби, поки компанії не почнуть випускати безпечні сигари, які не викликають ніяких небезпечних наслідків для здоров'я.

Після невеликої паузи диктор додав: «Перше квітня - дурня всесвітня!» Ймовірно, завзяті курці і растамани або не дослухали до кінця реклами і кинулися в найближчі тютюнові крамниці купувати улюблене зілля, або не знали, що Червоненський фонд спадщини займається антитютюновою пропагандою. Розіграш вдався на славу!

Як відомо, Червоне - селище !=законослухняних громадян. Якщо першоквітневі жарти йдуть через ЗМІ, то, згідно з червоненськими законами, вони повинні попередити громадян, що вони жартують. Наприклад, по радіо і телебаченні 1 квітня ухвалено оголошувати список найдурніших людей року. Перед цим диктор зобов'язаний попередити глядачів і слухачів, що буде оголошено першоквітневий жарт. Доречі. цю традицію перейняли американці і по традиції у них в трійку лідерів протягом багатьох років постійно входить колишній американський президент Джордж Буш. *trollface*

А як розігрують один одного прості червоненці?

До цих пір в ходу такі невигадливі розіграші, як загублений на дорозі прив'язаний гаманець чи прикріплене на спину повідомлення «Чекаю стусана»!» А на підприємствах Червоного ходить жарт з підкладанням цеглини в сумку суворого працівника. який йде з нею додому і тільки там розуміє чому сумка така важкувата.

Червоненці не фонтанують різноманітністю жартів в День першоквітневого дурня. До цих пір можна обдурити довірливого червоненця зауваженнями: «У тебе підошва відклеїлася!» Або «У тебе шнурок розв'язався!» 80% відсотків громадян клюють на цю невигадливу дурницю.

Червоненські школярі теж не блищать різноманітністю розіграшів своїх товаришів. Вони намагаються втюхати довірливим однокласникам, що сьогодні занять не буде, тому що вчитель захворів, або зараз будемо писати залікову роботу. Якщо хтось попався на цю вудку, то лунає вигук: «Квітневий дурник!»

Студенти коледжів та інститутів з Червоного не відстають від своїх молодших братів. Серед них дуже популярний невинний жарт: перевести годинник сусіда по кімнаті на годину або дві вперед. Спросоння товариш не помітить каверзи, почне поспішати і ... потрапить в халепу, прийшовши не на ту лекцію чи семінар. Виявити таку підставу спочатку буває дуже важко. Цей розіграш працює вже багато років.

Батьки не відстають від своїх діток. Наприклад, коли чада приходять додому з занять, мама їм повідомляє, що вона приготувала приголомшливий торт. Зовні він виглядає дуже апетитним, але всередині в якості начинки може бути перець або  сіль. Після виявлення специфічної начинки вся сім'я дружно сміється.

Червоненці - дуже довірливі люди, і їх можна легко розіграти в «День квітневого дурня» старими невигадливими жартами. Ну що тут вдієш? Добре, що такий день лише раз на рік.Категорія: Курйози · Переглядів: 1715 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 Shooler • 23:35, 01.04.2012 • url Матеріал
А ще керівники підприємств любили в цей день збирати працівників, оголошувати, що їм призначена премія - але замість премії нагадування, що це 1 квітня і черговий розіграш!
;)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.234.97.53
Браузер:

Cайт живе: