rss · Понеділок, 18.02.2019, 17:38

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

03.07.2013 18:43

Як дізнатися причини відмови на співбесіді


Як дізнатися причини відмови на співбесіді

Співбесіда - корисне випробування. Але як і будь-яке випробування, його можна не пройти. Відбутися це може за масою причин, про які ви можете тільки здогадуватися, а найвірніший спосіб дізнатися їх - запитати роботодавця.

Отримати зворотній зв'язок після співбесіди від роботодавця дуже важливо. Особливо якщо випадки відмови неодноразово повторюються, а знайти об'єктивних причин для висновків не вдається. Але від питання - що роботодавець побачив на співбесіді, до - чому було прийнято рішення відмовити - велика прірва. На жаль, в більшості випадків можна лише отримати типові розмиті висловлювання: "вакансія закрита", "нам більше підійшов інший кандидат" тощо. Справа в тому, що роботодавці бояться наслідків у разі, якщо причиною для відмови були необ'єктивні причини: індивідуальні особливості поведінки, дисципліна, невідповідність ділових якостей, погана самопрезентація і т.п. Але з цієї ситуації можна знайти і коректний вихід.

Якщо з завершення інтерв'ю ви відчуваєте, що програли цю битву, рекомендуємо зібрати якомога більше корисної інформації.

По-перше, подякуйте інтерв'юера за розмову, зробіть кілька компліментів його професіоналізму, хорошим питанням, увазі до деталей і вмінню створювати приємну атмосферу - це допоможе розташувати представника компанії до вас.

По-друге, позначте, що незалежно від результату співбесіди його думка дуже важлива для вас, і ви будете вдячні за будь-які зауваження і рекомендації. Можливо, ви погано розкрили якісь питання чи не зовсім коректно підносили себе відносно вакансії і спеціальності. Уточніть, що вас цікавить саме його думка, як експерта, і це важливіше, ніж відмова у працевлаштуванні. Швидше за все, інтерв'юер піде вам на зустріч, а ви зможете зробити висновки на майбутнє.

По-третє, після загальних характеристик постарайтеся з'ясувати у інтерв'юера більш конкретні причини ймовірногї відмови. Звичайно, зробити це потрібно не прямо, а за допомогою навідних питань. Наприклад: "Ви згадали, що мої навички... Наскільки це критично для роботи у вашій компанії?" і т.п.

Зіставивши та проаналізувавши відгуки, ви зможете більш достовірно оцінювати свої можливості і перспективи, що допоможе точніше визначати пріоритети, підкаже, яку область знань слід підтягнути і яким нюансам приділити більше уваги.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1207 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.206.175.155
Браузер:

Cайт живе: