rss · Неділя, 25.10.2020, 05:59

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

17.09.2010 21:56

Інтернет має бути безкоштовним?

Бернерс-Лі, щоправда, робить застереження, що мова йде не про високошвидкісний безлімітний ШСД, а про самий базовий низькошвидкісний інтернет, який повинен бути доступний абсолютно кожному жителеві планети "за замовчуванням". 

Подібна політика на думку винахідника WWW - це не популізм, так як сучасний Інтернет відкриває для багатьох малозабезпечених людей можливості отримати освіту, послуги лікаря і просто дізнатися про ситуацію в країні і в світі.

"Як щодо інших 80% людей. Я б хотів бачити людей, підключених до найдешевших тарифних планів і значну частину населення планети, що одержує базовий набір інтернет-послуг безкоштовно", - сказав він на конференції Nokia World в Лондоні. 

"Звичайно, є безліч людей, яким необхідно спочатку дати доступ до чистої води і нормального харчування, а вже потім говорити про інтернет, але як би там не було, до тих пір, поки ці люди не будуть включені до складу інтернет-спільноти, вони не стануть членами сучасного глобального суспільства", - упевнений Бернерс-Лі. 

"Доступ до інтернету дозволить бідним людям створювати їхні власні спільноти та обмінюватися інформацією про охорону здоров'я, сільське господарство і бізнес", - говорить він. 

Щоправда, визнав він, поки що це неможливо, тому що навіть самий дешевий варіант мобільного інтернету занадто дорогий для малозабезпечених. Втім, Бернерс-Лі бачить потенціал для зниження цін з однієї сторони в розвитку інфраструктури провайдерів, а з іншого - у зниженні податкового навантаження на компанії, що надають "інтернет для бідних". "Мені було б дуже приємно, якщо б всі про це подумали", - резюмував він. 

Також Бернерс-Лі сказав кілька слів і про горезвісний мережевий нейтралітет. На його думку, рівноцінність всіх типів трафіку - це основний принцип інтернету. Саме факт рівної доступності всіх ресурсів у свій час і зробив інтернет настільки популярним.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1375 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
1
1 MrSage • 14:07, 18.09.2010 • url Матеріал
auuuu ^_^ Цілком згодний.
Да прибуде ШАРА!!! ;)
avatar
0
2 mr_smith • 17:11, 18.09.2010 • url Матеріал
Мабуть не прибуде, тут аби хоч платний провели в Червоне.
avatar
0
3 el_Chupacabra • 13:00, 19.09.2010 • url Матеріал
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.237.254.197
Браузер:

Cайт живе: