rss · Четвер, 29.10.2020, 07:43

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

11.05.2010 01:27

Internet Explorer поступово програє «війну браузерів».

Згідно з новою статистикою, веб-браузер Microsoft Internet Explorer (IE) в даний час складає менше 60% ринку в порівнянні з піковим значенням в 95% у 2003 році. Останні статистичні дані, опубліковані компанією NetApplications показує, що частка IE становить 59,9% ринку, в той час як основний конкурент браузера Firefox завоював вже 24,5%. Незважаючи на те, що тільки 6,7% інтернет-користувачів використовують Google Chrome, ця цифра різко збільшилася в порівнянні з 1,7% у минулому році.

Тепер багато експертів вважають, що нова версія IE буде неминучою. Microsoft поступово втрачає частку ринку, в значній мірі з-за побоювань з приводу безпеки. Статистичні фірми, такі як NetApplications, як правило, погоджуються, що IE втрачає частку ринку браузерів, але процентна частка його конкурентів гаряче оскаржується. У Великобританії, наприклад, дослідження фірми Nielsen показують, що IE все ще користується 70% користувачів Інтернету, а частка Firefox Mozilla становить 18%. Слід зазначити, що компанія не враховувала кількість користувачів браузера Safari від Apple. 

У цілому, очевидно, що IE втратив 6% користувачів у минулому році. Це може бути пов'язано з більш високою обізнаністю конкурентів, вважає аналітик Gartner Джеффрі Манн. «Зараз існують більш життєздатні альтернативи. Реклама браузера від Google триває і все більше людей використовують комп'ютери від Mac з вбудованим Safari », заявив він.

У березні цього року Microsoft представили європейським користувачам Windows можливість вибору браузера, що практично вирішило 10-річну суперечку компанії з Європейським союзом про справедливість наявності IE в якості браузера за замовчуванням на мільярдах комп'ютерів з операційною системою Microsoft Windows. Тепер клієнти отримують вибір з 12 браузерів.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1502 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 mr_smith • 03:01, 11.05.2010 • url Матеріал
А хтось з постійних користувачів сайту бачив наш сайт в IE6? :) Вразливих, та людей з слабкими нервами, прошу не дивитись ;) .
І трохи гумору на вічну тему WEB-розробники VS Internet Explorer:
avatar
1
2 Shooler • 09:40, 11.05.2010 • url Матеріал
:D
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: