rss · Неділя, 16.12.2018, 06:42

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

17.02.2010 16:32

ICQ випустила Java-месенджер для мобільних телефонів.

Додаток ICQ mobile вперше надасть власникам стільникових телефонів з підтримкою технології J2ME доступ до месенджера компанії ICQ. До цього моменту користуватися офіційним клієнтом ICQ могли тільки володарі смартфонів на базі ОС Windows Mobile, а також власники пристроїв iPhone, iPod touch і BlackBerry. У прес-релізі ICQ анонсувала випуск клієнтів для ОС Symbian і Android.

Мобільні сервіси обміну миттєвими повідомленнями традиційно використовуються для спілкування в дорозі і є бюджетною альтернативою SMS-повідомленнями. Під час надсилання миттєвих повідомлень використовується GPRS-з'єднання.

ICQ mobile забезпечує доступ до всіх можливостей комп'ютерного клієнта, в тому числі зміни статусу і управління контакт-листом. Додаток ICQ mobile безкоштовно розповсюджується на сайті ICQ. Воно підтримує п'ять мов, у тому числі російську, англійську та іврит.

Варто відзначити, що мобільні додатки з підтримкою J2ME, засновані на протоколі ICQ, доступні на ринку вже більше п'яти років. Одним з перших Java-клієнтів для мобільних телефонів став Mobile ICQ (mobicq), випущений в 2003 році. Нинішній власник ICQ, американська компанія AOL, домоглася закриття проекту в 2004 році. У тому ж році творець Mobicq випустив Jimm, який є найпопулярнішим мобільним ICQ-месенджером в даний час. Серед інших популярних ICQ-клієнтів відзначимо Agile Messenger і IM +.

У січні ICQ оновила інтернет-месенджер для ПК, випустивши нову версію ICQ 7. Також компанія AOL, що володіє ICQ, вже кілька місяців веде переговори про її продаж. У числі можливих покупців ICQ називалися російські компанії "Яндекс" і Rambler Media.

Завантажити можна тут

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1138 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.228.41.66
Браузер:

Cайт живе: