rss · Середа, 21.02.2018, 14:26

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Маю спонсора на ремонт
7. Надам фінансову допомогу
Всього відповідей: 41

23.10.2011 14:46

Гурт ДДТ розмістить альбом «Иначе» на порталі YouTube

Гурт ДДТ домовився з компанією Google про розміщення нового альбому колективу «Иначе» на порталі YouTube, як повідомляється в прес-релізі, наданому лейблом Navigator Records, відповідальним за випуск платівки ДДТ «Иначе» на CD.

Для відвідувачів YouTube нова платівка ДДТ буде доступна з 20 жовтня на спеціальному каналі youtube.com/navigator. Володимир Долгов, глава російського підрозділу Google розповів, що це перший і приємний досвід такого роду співпраці.

Долгов також заявив:

«Ми щиро сподіваємося, що багатомільйонна аудиторія YouTube оцінить новий альбом групи так само високо, як його оцінили ми. 21-е століття і його технології допомагають донести справжню рок-музику до всіх, хто її любить - і це чудово!»

Гендиректор лейбла Navigator Records Олексій Козин в свою чергу відзначив особливе значення факту того, що саме з російської групи ДДТ Google починає співпрацю. Лідер групи ДДТ Юрій Шевчук розповів про своє враження від співпраці з компанією Google:

«Вперше наш альбом підтримує така потужна компанія, як Google. І ви підтримайте вітчизняного виробника, чи то пак нас: якщо ви скачаєте цей альбом за якісь легкі гроші, а не безкоштовно, ми будемо знати, що чесних людей в Росії багато. І нехай не твердять, що все погано - є у нас хороші люди, які поважають працю музиканта. Всім величезне спасибі!».

Категорія: Музичні новини · Переглядів: 1317 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 14:52, 23.10.2011 • url
Пряме посилання на альбом ДДТ «Иначе» на порталі YouTube
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.159.30.26
Браузер:

Cайт живе: