rss · Неділя, 25.10.2020, 13:46

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

11.09.2012 02:55

Гречка не в тренді, тепер подарунки - з портретами та іменами політиків


Гречка не в тренді, тепер подарунки - з портретами та іменами політиків

Кандидати в депутати розщедрилися на шкільне приладдя та солодощі. Так, школярів Житомирщини обдарували щоденниками від благодійного фонду та лідера Народної партії Литвина. Зверху на сторінках - цитати від самого Литвина, наприклад: «Страждання в житті - даність» або «стисни зуби, вище ніс! І будь ввічливим». Правда, друкарі скоротили напуття так, що деякі думки залишилися незрозумілими. Приміром, про кого або про що йде мова у вислові: «Як мінімум навчися співпрацювати з ними», - загадка.

У благодійному фонді «Сегодня» сказали, що щоденники не мають до виборів ніякого відношення: «Місяців зо три тому почули, що Володимир Михайлович зробив вижимку своїх цитат. Вирішили включити їх в щоденник, щоб процитувати дітям людину, яка багато чого досягла і правильно дивиться на життя ». До речі, в асортименті подарунків для виборців щоденники з'являються не вперше. У 2009 році перед президентськими виборами в київських школах роздавали щоденники та зошити з Тигрюлею. Тигреня, нагадаємо, подарували Тимошенко, і він став одним з символів політика.

Іменні лавочки.

Відзначилися й інші кандидати. У Джанкої (Крим) на День знань школярів пригощали морозивом, на обгортці якого красувався портрет Едуарда Федорова від Народної партії. Для решти пачку вершкового «Федоров» продавали за 3,60, хоча аналогічне морозиво, але без політика, стоїть на гривню дешевше. Не забув про школярів і бютівець Віталій Чудновський (йде на вибори як самовисуванець). 1 вересня в школах Білої Церкви дітям дарували великі пакети з щоденниками, фарбами, альбомами.

Фантазія кандидатів розгулялася на славу - в західних областях дарували теплі шкарпетки і поросят, на Одесчині - путівки по святих місцях, а на Київщині - картоплю. У столиці самовисуванець Галина Герега вибрала подарунки, які зможуть задобрити і молодь, і людей похилого віку - в Деснянському, Св"ятошинському районах з'явилися спортмайданчики і лавочки з ім'ям кандидата.

Політологи кажуть: подарунки не принесуть кандидатам бажаного результату. «Народ знає, у чому суть їх щедрості і що подарунки не безоплатні, - говорить політолог Кость Бондаренко. - Але нічого краще політики поки не придумали. Щоб подарунки допомогли прийти до влади, треба про них згадувати не лише перед виборами. Приміром, Черновецький присадив киян на презенти, роздаючи гречку перед кожним святом і не тільки в рік виборів». Психологи ж взагалі вважають брудним ходом політиків, коли ті дарують дітям пакети з назвами партій.

«Діти стають інструментом. Адже голосувати вони не можуть, а подарунки розраховані на їх батьків, - говорить психолог Олексій Васильєв. - Таким чином політики намагаються брендувати себе, але це викликає у людей лише сміх або відторгнення. Від презенту не відмовляться, але на їх вибір кандидата це не вплине».

Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1442 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.236.245.255
Браузер:

Cайт живе: