rss · Вівторок, 19.09.2017, 14:32

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

01:09

Google +: запрошення не потрібне

Тепер можливість зареєструватися в соціальній мережі Google+ є у всіх користувачів, повідомив Google в офіційному блозі. Дане нововведення стало 100-м у списку оновлень, які команда розробників провела з моменту запуску соцмережі.

Більша частина останніх змін торкнулася також відеочату: відтепер він доступний на мобільних телефонах, введена функція відеоконференції, з можливістю запису і перегляду іншими користувачами, малювалка, документи та ін. Поряд з запущеним API для Google+ відкрилося API і для відеочату.

Крім того, в Google+ додався рядок пошуку, що дозволяє знаходити як користувачів, так і їх пости.

А щоб привернути увагу користувачів до нових сервісів, Google організував кумедний рекламний хід. На головній сторінці Google можна було побачити велику стрілку, що вказує користувачеві на вхід в соцмережу, напис «Дякую за очікування. Google+ відкритий для всіх», а також посилання для реєстрації.

Нагадаємо, соцмережа була запущена в червні цього року, і спочатку для реєстрації в ній користувач повинен був отримати запрошення від друга, який вже мав профіль у Google+. За даними за серпень, кількість зареєстрованих користувачів в Google+ становить понад 25 мільйонів людей.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 949 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 13:27, 23.09.2011 • url

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.81.59.211
Браузер:

Cайт живе: