rss · Середа, 21.10.2020, 08:16

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

17.10.2012 20:30

Google+ допомагає авторам-блогерам та журналістам


Google+ допомагає авторам-блогерам та журналістам

Google продовжує конкурувати з Facebook і Вконтакте, придумуючи нові фічі, які змусять користувачів звернути на неї увагу.

Google+ відомий як найбільш швидкозростаюча мережа в історії - за пару місяців вона залучила 18 млн. користувачів. Але багато з них відносяться до типу так званих «новаторів» - людей, які приходять першими, щоб спробувати щось нове, а не побачивши чогось особливого, повертаються назад.

Нещодавно пошук Google почав підтримувати спеціальну розмітку, яка дозволяє зв'язати статті в Інтернеті з їх авторами. Ця функція дає можливість користувачам легко знайти статті улюблених авторів, а авторам - виділити свої тексти врезультатах пошуку. Поруч з результатом може бути показано фото автора, а також посилання на його особисту сторінку Google+.

Google повідомляє, що цією функцією вже скористались такі видання як kommersant.ru або rbcdaily.ru та інші.

Якщо ви хочете, щоб інформація про те, що ви є автором статей, стала з'являтися в результатах пошуку, створіть профіль Google+ з впізнаваною портретною фотографією хорошої якості. Потім необхідно розміщувати посилання, зі спеціальною міткою в HTML коді, на свій профіль в Google+. Як правило це має зробити розробник сайту, щоб посилання автоматично і правильно, згідно з специфікаціями, з"являлось під вашими творами.

Нова функція допоможе вам:

Придбати нових читачів, так як вони зможуть з легкістю знайти ваші статті в Інтернет.

Відрізнити ваш контент в результатах пошуку. Ваші статті буде простіше знайти, так як користувачі відразу бачать ім'я і фотографію автора. Також читачі можуть спілкуватися з автором статей через Google+.

Ось, як виглядає приклад пошуку автора з нашого сайту:

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1345 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 20:50, 17.10.2012 • url Матеріал
Якщо когось з наших авторів-блогерів цікавить така можливість то реєструйтесь в Google+, присилайте мені посиланнячко на ваш профіль і я його розміщу під вашими статтями, творами.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.85.115
Браузер:

Cайт живе: