rss · Четвер, 29.10.2020, 16:26

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

11.05.2010 01:10

Головним новим словом в англійській мові стало дієслово "розфрендити".

Словом 2009 року за версією укладачів Нового оксфордського словника американської англійської мови (The New Oxford American Dictionary) стало "unfriend" ("розфрендити"). 

Дієслово "unfriend", обрано словом року, означає видалення користувача зі списку друзів у блозі або в соціальній мережі, пояснили укладачі словника. 


У числі інших претендентів на слово 2009 року були: "netbook" (нетбук), "paywall" (платний доступ до інформації, що міститься на сайті газети/журналу), а також "birthers" (прибічники теорії, згідно з якою Барак Обама народився за межами США і не має права обіймати посаду президента). 

Слова, які з'явилися у мові за рік, спочатку включаються в онлайн-версію The New Oxford American Dictionary, а потім входять і в паперові перевидання словника. 

У попередні роки головними словами, за версією The New Oxford American Dictionary, ставали "locavores" (споживачі, які віддають перевагу купувати місцеві продукти), "hypermilers" (люди, що займаються удосконаленням своїх автомобілів і навиків водіння з метою скорочення споживання палива), а також "підкаст " (Podcast — цифровий медіа-файл, або низки таких файлів, які розповсюджуються інтернетом для відтворення на портативних медіа-програвачах чи персональних комп'ютерах. За змістом вони можуть нагадувати радіо-шоу, звукову виставу, містити інтерв'ю, лекції чи будь-що інше, що належить до усного жанру. Термін «podcast» є поєднанням назви портативного програвача музики iPod та слова broadcast. Ведучого або автора подкасту часто називають подкастером. Подкаст, як сферу діяльності називають подкастингом.)
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1371 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.234.207.100
Браузер:

Cайт живе: