rss · Субота, 24.10.2020, 18:23

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

23.12.2009 17:04

Генетикам вдалося повністю розшифрувати генетичний код двох найпоширеніших онкологічних захворювань.

З цього учені зробили висновок, що у середнього курця на кожні 15 викурених сигарет припадає по одному порушення генетичного коду.

Незважаючи на те, що багато з цих порушень можуть бути цілком нешкідливими, деякі в результаті призводять до розвитку раку. Особливо ця ймовірність зростає при генетичної схильності людини до розвитку захворювання. Один з експертів, що проводили дослідження, Пітер Кемпбелл, порівняв куріння з грою в російську рулетку. "Більшість мутацій доведеться на не несе важливої інформації частину геному, однак деякі з них потраплять в потрібне місце і спровокують виникнення раку", - говорить він. При цьому, за його словами, люди, що кидають палити, зменшують імовірність захворіти на рак легенів, тому що рано чи пізно клітини, що містять мутувавші гени, будуть замінені новими.

Дослідження конкретних причин хвороб курців на рівні окремих біохімічних реакцій і генів дозволяє мінімізувати шкоду від згубної звички.

Що це дає простій людині?

Якщо у Вас є підвищений ризик розвитку меланоми, або у родичів була меланома - Вам слід остерігатися прямої дії сонячних променів. Це суттєво зменшує частоту помилок в генетичному коді клітин шкіри, і, відповідно - знижує ризик розвитку меланоми.

Курці у свою чергу повинні пам'ятати, що з кожною викуреної сигаретою, вони збільшують ризик появи критичної помилки в генетичному коді у важливій області ДНК, що приведе до розвитку раку легенів.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 2255 · Додав: Mr_HYDE
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 Shooler • 12:15, 24.12.2009 • url Матеріал
Програміст дивлячись код 1С каже: ну де ж в мене помилка?
В ДНК! - відповідає главбух!
:D
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.215.33.158
Браузер:

Cайт живе: