rss · Неділя, 27.09.2020, 20:36

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

18.04.2010 16:41

Генетично модифікований корм привів хом'ячків до виродження вже в 3 поколінні.

«У тварин було виявлено відставання у розвитку та зростанні, порушення співвідношення статей у виводку з збільшенням частки самок, зменшення числа дитинчат в виводку, аж до їх повної відсутності у другого покоління, - говорить заступник директора ІПЕіЕ РАН д.б.н. Олексій Суров. - Було також відзначено значне зниження репродуктивних здібностей самців ». 

Основним результатом впливу ГМ-корми, який було виявлено під час дослідження, на думку президента ОАГБ Олександра Баранова, була відсутність третього покоління від тварин з експериментальних груп.

«Головним висновком нашого дослідження є виявлення факту біологічного заборони на розмноження, - говорить Олександр Баранов. - Природа поставила хрест на генетичних перспективи тварин, які харчуються ГМ-кормом». 

Екологи зазначають, що подібних експериментів проводиться катастрофічно мало. Останні відомі всьому світу незалежні дослідження впливу споживання ГМО на тварин проводилися в Інституті вищої нервової діяльності та нейрофізіології РАН (2005 р.), в Університеті Каєна (Франція, 2006 рік).

Альянс СНД «За біобезпеку» підтримує проведення таких досліджень, вважає, що це в інтересах загальної безпеки, держави повинні постійно виділяти кошти на подібну діяльність. «На жаль, це відбувається вкрай рідко. При цьому бюджетні гроші йдуть не тільки на створення ГМО, але фактично «без оглядки» фінансуються модні напрямки, зокрема, впровадження нових матеріалів на основі нанотехнологій, щедро роздають вчені ступені. Однак це питання ще менш вивчене, ніж створення і функціонування ГМО», - коментує Вікторія Копєйкіна, секретар Альянсу СНД« За біобезпеку».
Категорія: Світові новини · Переглядів: 1690 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 3.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 el_Chupacabra • 10:45, 20.04.2010 • url Матеріал
Фімоз крєпчал...

Взагалі, російські вчені скоро стануть (якщо вже не стали) синонімом британських

avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.208.202.194
Браузер:

Cайт живе: