rss · Четвер, 18.10.2018, 14:43

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

03.11.2017 12:16

ГЕФ ПМГ для України та проект ПРООН-ГЕФ запрошує до участі у конкурсі


ГЕФ ПМГ для України та проект ПРООН-ГЕФ запрошує до участі у конкурсі

До уваги громад Київського та Житомирського Полісся, а також Степового ландшафту ГЕФ ПМГ.

Програма малих грантів Глобального екологічного фонду (ГЕФ ПМГ для України) та проект ПРООН-ГЕФ запрошує до участі у конкурсі проектних пропозицій у тематичному напрямку «Розширення можливостей місцевих громад через запровадження низьковуглецевих технологій та відновлювальних джерел енергії» (6 - 10 проектів до 50 000 дол. США).

Проектні пропозиції громад можуть бути спрямовані на такі сфери:

- запровадження інноваційних підходів та пропагування використання відновлювальних джерел енергії (біогаз, сонячна енергія, вітряна енергія, інші види проектів, включаючи біомасу);

- енергоефективність у громадах; використання недорогих технологій, адаптованих до місцевих умов, які забезпечують високий потенціал для скорочення викидів вуглекислого газу, та мають здатність до масштабування (поширення);

- низьковуглецева енергетика на рівні громад, яка надає додаткові соціально-економічні, медичні та екологічні переваги;

- обізнаність громадян, місцевих громад та їх об’єднань щодо нових законодавчих ініціатив та нових інструментів щодо взаємодії громадськості та влади для підвищення енергоефективності та заощадженню енергоресурсів, розбудова спроможності застосування нових можливостей та налагодження діалогу з владою для стимулювання подальшого вдосконалення енергоефективного законодавства.

У конкурсі можуть взяти участь зареєстровані у відповідності до чинного законодавства України неприбуткові, нерелігійні, неполітичні організації громад/громадські організації, що займаються питаннями охорони довкілля, енергоефективності, а також інші організації громадянського суспільства, що працюють на території Київського та Житомирського Полісся, а також на Степовому ландшафті ГЕФ ПМГ. Програма малих грантів ГЕФ працюватиме з громадами зазначених ландшафтів з метою подолання найбільш критичних екологічних проблем та демонструватиме, що підтримка громад у їхніх прагненнях досягти сталого розвитку є не тільки можливою, але і надзвичайно важливою для досягнення змін та принесе користь збереженню довкілля на глобальному рівні.

Проектні пропозиції повинні враховувати положення «Керівних вимог ГЕФ ПМГ для України», які можна завантажити з http://www.sgpinfo.org.ua або отримати електронною поштою, звернувшись до офісу ГЕФ ПМГ в Україні за електронною адресою gefsgpukr@gmail.com та вказати у рядку теми - «Керівні вимоги ГЕФ ПМГ_конкурс 2017».

Для отримання більш детальної інформації щодо підготовки проектних пропозицій, отримання аплікаційних форм та участі у конкурсі просимо надсилати повідомлення на адресу gefsgpukr@gmail.com.

Поштова адреса для відправки проектних пропозицій: 01021, м. Київ, Кловський узвіз, 1, ПРООН в Україні, до уваги ГЕФ ПМГ в Україні. Дата, вказана на поштовій марці конверту з проектною пропозицією вважатиметься датою отримання документів від громад, об’єднань громад чи громадських організацій.

ГЕФ ПМГ залишає за собою право не переглядати результати конкурсу та не надавати пояснення вибору тих чи інших проектних пропозицій.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій - п’ятниця, 10/11/2017, 18:00.

Документацію по проектним пропозиціям можна завантажити на сторінці: sgpinfo.org.ua

Категорія: Новини України · Переглядів: 363 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.196.26.1
Браузер:

Cайт живе: