rss · Четвер, 21.02.2019, 07:20

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

19.10.2009 18:33

Фронтмен «Тартака» Сашко Положинський йде на президентські вибори!

Виберіть мене
Ну і нарешті, Сашко Положинський оприлюднив свою «передвиборну програму», і зробив це у притаманний будь-якому співцю спосіб – у вигляді нової пісні-заклику Виберіть Мене!. В ній він стисло, але ємно виклав усі передвиборні обіцянки Українському народу. Підозрюю, що невдовзі на голову Сашка поваляться судові позови за плагіат та списування без попереднього на те дозволу. Чому? Нууу якщо шановний Читач завітає на іменку Сашка, то тоді зможе на власні очі ознайомитися з його передвиборними гаслами, чи то пак текстом пісні.

Там само, за цією прямою ланкою будь-хто охочий може вільно собі звантажити і мп3-инку першої співанки від СП – Виберіть Мене!. Шанувальники Тартака відразу, мабуть, зауважать, стилістичну різницю між упізнаваним звучанням всього гурту і самостійним починанням Положинського. Допомогли йому в цій справі умільці з київської звукотвірні Кофеїн, чиї вправні руки доклалися до створення оздоблення пісні, її запису та «вилизування» до пуття.

Вперше за своє самостійне втілення Сашко привселюдно поминувся ще на ювілейній забаві Червона Рута 2009, що вігуділа у вересні цього року у Чернівцях, і за його неодноразовими запевняннями, поява у вітчизняному співопросторі СП зовсім не означає припинення діяльності ватаги Тартак – зовсім ні! Навпаки, добродій Положинський стверджує, що одне одному аж ніяк не заважатиме, і навіть дозволить Тартакові повніше самовиразитися. А під іменем СП виходитимуть просто дещо инші пісні – ну геть на дрібку інакші.... Але разом з тим, заводити собі ще один рій Положинський не збирається. А як же тоді він буде виступати зі своїм самостійним доробком? Ці та инші подробиці про СП можна легко довідатися з іменки ФДРу.

Пригадується, свого часу Тартак просив, аби його пісню прокрутили по голосиву, бо Сашко Положинський дуууже хотів стати «супер-пупер зіркою». Ну покрутили: став. Як бачимо, слово тримає – обіцянки виконувати вміє! Тож,

Громадяни України, користуйтесь моментом -
Виберіть мене своїм Президентом!
А щоб уберегтися від верховної зради,
Дозвольте мені узурпувати владу…

Ймо’ психанемо і дозволимо, раз вже так чоловік просить? ~;-))


Юрко ЗЕЛЕНИЙ
збирач гудьби і слів вигадник
для БукІнфо (с)

Фото Сергія Зарайського, УНІАН/БукІнфо (с)
Категорія: Курйози · Переглядів: 1339 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 4
avatar
0
1 mr_smith • 20:31, 19.10.2009 • url
Наш кандидат!!! Заліковий стьоб! :D
avatar
2
2 el_Chupacabra • 15:48, 20.10.2009 • url
Вже знаю, за кого голосуватиму
avatar
0
3 mr_smith • 15:50, 20.10.2009 • url
Потрібно в Червоному палатку за нього поставити, та штаб організувати :D
avatar
1
4 BACS • 18:34, 20.10.2009 • url
і щоб музика на всю!!!! tantci
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.212.206.217
Браузер:

Cайт живе: