rss · Середа, 16.01.2019, 22:11

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

17.11.2011 04:11

Фіналісткою Школи Справжньої Пані стала Лідія Юношева

Два місяці тому, коли тільки розпочалося шоу "Від пацанки до панянки 2", десять учасниць вперше приїхали до Школи Справжньої Пані. Їх чекали важкі випробування на шляху перетворення від пацанки на справжню пані. Та насправді найкращий - це той, хто вміє швидко і якісно вчитися. Отож хто із дівчат зумів дослухатися до порад досвідчених викладачів?

Лише троє дівчат найкраще впоралися із завданнями та дійшли до фіналу. Це Людмила Дроботенко, Алла Луценко та Лідія Юношева.

Саме останнє випробування перед випускним святковим балом витримали не всі дівчата. В якості сюрпризу дівчатам влаштували зустріч з друзями ввечері перед фіналом. Алла провела гарно вечір в колі друзів в одному із затишних кафе. Лідію підтримав її найкращий друг, та нажаль лише по телефону, так як приїхати не зміг, а Людмила провела досить гучно вечір в караоке-барі разом із знайомими.

Цього вечора потрібно було поводити себе як справжня пані, навіть в колі друзів. У педантичних англійців є прислів'я: "Справжній джентльмен, навіть залишившись наодинці, цукор в чай додасть тільки щипчиками для цукру". В цьому прислів'ї є глибока суть. 

Людмила не змогла стриматися і випила багато зайвого на вечірці. Викладачі Школи Справжньої Пані вимушені були прийняти рішення про відрахування Людмили перед самим фіналом.

На випускний бал окрім фіналісток Алли та Лідії, були запрошені і всі учасниці шоу. В своєму фінальному виступі Алла сказала: "Я від щирого серця хотіла б подякувати всім тим, хто був зі мною ці два місяці. Ви повірили в мене, а я виправдаю вашу довіру. Я не знаю хто сьогодні переможе, та це не головне, головне - це те, що я є випускницею Школи Справжньої Пані."
Промова Лідії була зворушливою: 

"Любі вчителі, любі батьки, дівчата, сьогодні я можу сказати щиро - я змінилася. Сталося диво, і час поділився на "до", "тепер" та "після". "До" - це той час, коли я була мов корабель без компасу і пливла невідомо куди. "Тепер" - це Школа Справжньої Пані. Саме тут я зрозуміла, що за 29 років я наробила дуже багато помилок і я дуже багато болю завдала своїм близьким та рідним. Вибачте мне, будь-ласка, за це. Тут я зрозуміла і повірила в людей, повірила в себе. Зрозуміла, що і в моєму житті буде світанок, а це найголовніше." 
Найкращою ученицею Школи Справжньої Пані стала Лідія Юношева. 

Окрім головного призу в 200 000 грн. Лідія Юношева, Алла Луценко та Наталія Комарова отримали можливість провести час в Лондоні. 

В шоу перемогли всі ті дівчата, які навчилися бути панянками та життя яких змінилося на краще. Дівчата вчилися бути справжніми панянками - отож залишилося лишатися ними завжди.

Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 2338 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 23:20, 19.11.2011 • url
Я так і думав!
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.226.64.30
Браузер:

Cайт живе: