rss · Вівторок, 27.10.2020, 21:56

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

12.12.2009 01:42

Facebook розкрив дані користувачів.

Позавчора Facebook почав реалізовувати заявлені раніше зміни в налаштуваннях приватності, повідомляє TechCrunch. Ключове зміна: тепер за умовчанням оновлення статусів користувачів цієї соціальної мережі публічні, тобто доступні всім, у тому числі тим, хто не користується Facebook, зокрема - пошуковим роботам.

Причини такого рішення лежать на поверхні. По-перше, фокус уваги публіки стрімко зміщується у бік Twitter, багато в чому саме завдяки широкомовного останнього. По-друге, Мікроблоги (статуси) - це те, що можна і потрібно віддавати пошукачам. Зокрема, вони включені в індекс Bing, нещодавно записи з мікроблогів почав показувати у видачі Google. 

Цей крок викликав обурення ряду користувачів і видань, однак у даному випадку мережа залишалася в рамках пристойності - оскільки користувачеві був наданий вибір, і можна скасувати його, повернувши статус кво. Зрозуміло, що більшість користувачів не стане міняти установки, але це не дуже важливо, оскільки зацікавлені люди зможуть заборонити публічну трансляцію своїх статусів, а незацікавлені допоможуть соціальної мережі збільшувати трафік. 

За цією зміною непоміченим залишилося інше. Списки друзів користувача виявилися публічною інформацією. Причому, на відміну від усього іншого, їх не можна було сховати. Правда, трохи більше, ніж через добу ця реформа була скасована, повідомляє PC World. Таке незворотнє зменшення  приватності користувача, безсумнівно, йде в розріз з прийнятими практиками соцмережі. 

Такі перетворення говорять про те, що в Facebook стрімко намагаються віддати якомога більше контенту назовні. Цьому є логічне пояснення - не тільки з точки зору конкуренції з іншими соцмережами, але і з точки зору логіки розвитку самого Facebook. Спочатку, коли потрібно отримати багато реєстрацій, контент найкраще «закривати» - тим самим змушуючи навіть пасивних читачів реєструватися. 

Пізніше, коли кількість реєстрацій досить велика, потрібно залучати трафік, повертати користувачів до себе, боротися за їхню увагу - для цього необхідно потрапляти в пошукові системи і відкривати контент. Користувачам Facebook варто бути насторожі і читати новини улюбленої соціальної мережі, щоб знати, коли ще які-небудь їхні дані кинуть в загальний доступ.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1567 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 01:44, 12.12.2009 • url Матеріал
Ну от, прототип вконтахтів і однокласників теж кидає своїх користувачів, черга за клонами.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.215.33.158
Браузер:

Cайт живе: