rss · Четвер, 01.10.2020, 01:51

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

21.05.2011 01:40

Facebook атакують писаки вірусів

Facebook першим масово ввів кнопочку «Мені подобається», яку після того пересмикнули практично всі соціалки і не тільки в різних варіаціях. Гріх було не скористатися її популярністю. Фахівці попереджають про появу лжекнопочки - «Мені не подобається».

Автори спам-бота вирішили зіграти на любові користувачів мінусувати і критикувати все навколо. Facebook поступив благородно і мудро: якщо подобається - тисни, не подобається - проходь повз. Вірусописаки створили спеціальну сторінку, де розповіли нібито про появу кнопки «Мені не подобається» в Facebook, але тільки цю функцію потрібно інсталювати.

У користувачів Facebook на стінах з'являються нібито від їхніх друзів повідомлення наступного змісту: "Facebook now has a dislike button! Click 'Enable Dislike Button' to turn on the new feature! Currently enabled by 2,921,784 Users!" При цьому під повідомленням від псевдодруга крім стандартної кнопочки "Like" ("Мені подобається") і "Comment" ("Коментувати") з'являється третя опція "Enable Dislike Button" (Активувати кнопку "Мені не подобається"). Якщо ви натиснете на неї, система переадресовує користувача на сайт зловмисників, який запустить шкідливий скрипт. І ваша система стане, як мінімум, інтернет-зомбі, в гірших випадках у вас можуть покрасти паролі від ваших облікових записів в соцмережах, електронних скриньок, та дані ваших електронних платіжних систем, чи кредитних карток, якщо ви ними користуєтесь в мережі Інтернет.

Того хто все ж купився на трюк можуть чекати надалі всілякі сюрпризи. Фахівці з антивірусних технологій поки достовірно не встановили ступінь шкідливості коду, але настійно рекомендують не піддаватись на подібні виверти. Цілком можливо цю ідею підхоплять не чисті на руку ентузіасти і впровадять в інші соціальні мережі.

Пильнуй!

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1019 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 mr_smith • 03:37, 22.05.2011 • url Матеріал
Facebook дійсно малопопулярний у нас в Україні, але потроху набирає обороти. У нашого сайту поки що тільки 8 лайків, але здається мені, що користувачів у Facebook з Червоного набагато більше... нічого, зробимо сайт кращим. glasses
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.101.50
Браузер:

Cайт живе: